خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین گری اسکیل ۳ برابر میزان استخراج‌شده در یک ماه بیت کوین می‌خرد

گری اسکیل ۳ برابر میزان استخراج‌شده در یک ماه بیت کوین می‌خرد

گری اسکیل ۳ برابر میزان استخراج‌شده در یک ماه بیت کوین می‌خرد
زمان مطالعه : 5 دقیقه
ارز دیجیتال ارز دیجیتال

۱۳ دی ۱۳۹۹ | ۱۷:۳۰ طبق داده‌های تازه، گری اسکیل (Grayscale) در هر ماه، ۳ برابر بیشتر از میزان استخراج‌شده در بازه‌ای مشابه، بیت کوین می‌خرد. در حال حاضر حدود ۲۰ میلیارد دلار بیت کوین تحت مدیریت این شرکت است.

به گزارش کوین تلگراف، موسسه گری اسکیل، غول سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال، دارایی‌های تحت مدیریت خود را به ۲۰ میلیارد دلار افزایش داده و مبلغی معادل ۳ برابر بیت کوین‌های استخراج شده در ماه دسامبر (آذر و دی) را خریداری کرده است.

بر اساس داده‌های منتشرشده از سوی رسانه تحلیلی کوین ۹۸ آنالیتیکس (Coin ۹۸ Analytics)، گری اسکیل تقریبا ۳ برابر مبلغی که در دسامبر ۲۰۲۰ (آذر و دی) به بازار اضافه شد بیت کوین خریده است.

در ماهی که گذشت گری اسکیل ۷۲,۹۵۰ واحد بیت کوین (BTC)، معادل ۲.۱۳۲ میلیارد دلار را به دارایی‌های تحت مدیریت خود اضافه کرد. این در حالی است که ماینرها تنها ۲۸,۱۱۲ واحد بیت کوین تولید کرده‌اند، مبلغی که تنها ۳۸.۵ درصد از خرید گری اسکیل را پوشش می‌دهد.

این ارقام مهر تأییدی بر افزایش فشار نقدینگی در بازار بیت کوین است، جایی که تمام سرمایه‌گذاران بزرگ دارایی‌های در دسترس را می‌بلعند، از گردش خارج می‌کنند و برای نگهداری بلندمدت به کیف‌پول‌های سرد انتقال می‌دهند.

این پدیده در نوامبر ۲۰۲۰ (آبان و آذر) هم دیده می‌شد، اما در دسامبر ۲۰۲۰ (آذر و دی) به وضوح شاهد افزایش تقاضای گری اسکیل و سایر شرکت‌ها برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین بودیم.

در حالی که در شب سال نو میلادی عقربه‌های ساعت به نیمه شب نزدیک می‌شد، بَری سیلبرت (Barry Silbert)، مدیرعامل گری اسکیل ، رسیدن دارایی‌های تحت مدیریت این شرکت به ۲۰ میلیارد دلار را جشن گرفت، این در حالی است که سال گذشته دارایی‌های تحت مدیریت گری اسکیل تنها ۲ میلیارد دلار بود.

شرکت گری اسکیل هم‌اکنون با ۱۷.۴۷۵ میلیارد دلار دارایی بیت کوین، با پیشی گرفتن از سایر سرمایه‌‌گذاران بازار، بزرگ‌ترین بازیگر سازمانی بیت کوین است. مایکرواستراتژی (MicroStrategy) تازه‌وارد نیز، با وجود آن که در زمینه سرمایه‌گذاری فعالیت نمی‌کند، هم‌اکنون ۷۰,۴۷۰ واحد بیت کوین، معادل ۲.۰۶ میلیارد دلار، در اختیار دارد.

تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند که افزایش تقاضای شرکت‌ها برای خرید بیت کوین‌های تازه استخراج‌شده به شکل‌گیری جنگ سفارشات خرید و افزایش قیمت کمک می‌کند. در دسامبر ۲۰۲۰ (آذر و دی) فروشندگان بیت کوین با درخواست‌های جدی خریداران رو‌به‌رو شدند. در آن زمان ثبت اوج‌های تاریخی قیمت بیت کوین باعث شد تا بسیاری از سرمایه‌گذاران سود کنند.

در زمان انتشار این گزارش، بیت کوین بالای ۲۹,۰۰۰ دلار معامله می‌شود و شب گذشته نیز موفق شد تا ۲۹,۵۰۰ دلار اوج بگیرد.

گری اسکیل ۳ برابر میزان استخراج‌شده در یک ماه بیت کوین می‌خرد

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
قیمت بیت کوین به 34,000 دلار رسید! قیمت بیت کوین به 34,000 دلار رسید!