خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین پیتر شیف صعود بی‌نظیر بیت کوین در سال ۲۰۲۰ را قبول دارد، اما در مورد این کوین هنوز مردد است

پیتر شیف صعود بی‌نظیر بیت کوین در سال ۲۰۲۰ را قبول دارد، اما در مورد این کوین هنوز مردد است

پیتر شیف صعود بی‌نظیر بیت کوین در سال ۲۰۲۰ را قبول دارد، اما در مورد این کوین هنوز مردد است
زمان مطالعه : 2 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

در سال۲۰۲۰ بیت کوین بیش از ۳۰۰٪ رشد کرد و از حدود ۷,۹۰۰ دلار در ابتدای سال به بالای ۲۹,۰۰۰ دلار رسید. پیتر شیف در توییتر به این واقعیت اعتراف کرده است، اما همچنان میگوید که بیت کوین برای قمار خوب است و نمیتواند یک منبع حفظ ارزش پول باشد.

پیتر شیف و آنتونی پامپلیانو هر دو در مورد صعود بی‌نظیر بیت کوین در سال ۲۰۲۰ توییت کرده‌اند و از رشد ۳۰۰ درصدی آن گفته‌اند.

پیتر شیف قبول کرده است که بیت کوین بسیار بیشتر از طلای محبوب او رشد کرده است، اما معتقد است BTC بر خلاف طلا قابلیت منبع حفظ ارزش پول بودن را ندارد.

او بیت کوین را با سهام تسلا که بسیار بیشتر در سال ۲۰۲۰ صعود کرده و حدود ۷ برابر شده است مقایسه کرد و گفت هر دو آنها شبیه شرط بندی‌های قماربازان هستند.

پیتر شیف دومین فرد موثر بر بیت کوین در سال ۲۰۲۰ بوده است

جالب اینکه در آخرین هفته‌ی‌ سال ۲۰۲۰، پیتر شیف به عنوان دومین تأثیرگذار بزرگ بیت کوین انتخاب شد. آنتونی پامپلیانو رتبه اول و مکس کایزر پنجمین نفر در این لیست بودند.

شیف به شوخی توئیت کرد که در سال ۲۰۲۱ قصد دارد اولین نفر این لیست باشد و امیدوار است که در نرخ BTC تاثیر بگذارد.

پیتر شیف صعود بی‌نظیر بیت کوین در سال ۲۰۲۰ را قبول دارد، اما در مورد این کوین هنوز مردد است

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
اوج قیمت بیت کوین در برابر طلا ؛ BTC فلز زرد را کنار خواهد زد! اوج قیمت بیت کوین در برابر طلا ؛ BTC فلز زرد را کنار خواهد زد!