خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین تعداد نهنگ های بیت کوین با سرعت زیادی چند برابر می شوند!

تعداد نهنگ های بیت کوین با سرعت زیادی چند برابر می شوند!

تعداد نهنگ های بیت کوین با سرعت زیادی چند برابر می شوند!
زمان مطالعه : 3 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

پایگاه تحلیلی  Santiment گزارش داد که سرمایه گذاران بزرگ در حال خرید بیت کوین های بیشتری می باشند.

این اتفاق با رسیدن تعداد نهنگ های بیت کوین به رکورد تاریخی جدید، همزمان شده است. 

در این گزارش آمده است که تعداد نهنگ هایی که حداقل 1000 بیت کوین نگه داری می کنند در این هفته به یک رکورد جدید رسیده است. 

“تعداد نهنگ های بیت کوین با موجودی حداقل هزار بیت کوین به رکورد جدیدی 2323 در پایان روز سه شنبه رسیده است(5 ژانویه2021(16 دی 1399)).”

طبق اطلاعات موجود در این گزارش، افزایش تعداد نهنگ های بیت کوین، نشان دهنده ی یک سیگنال مثبت برای بازار گاوی فعلی بیت کوین می باشد.

“معیار صعودی بهتر از معیار افزایش تعداد آدرس های نگه دارنده ی حداقل 33.7 میلیون دلار بیت کوین وجود ندارد.”

داده های صرافی آمریکایی Kraken نیز، گزارش منتشر شده توسط Santiment را تایید می کند. Kraken  گزارش داده است که افزایش تعداد نهنگ های بیت کوین و همچنین انتقال مقادیر زیادی بیت کوین از صرافی ها به کیف پول های ذخیره ای، نشان دهنده ی این است که پرچم دار ارز های دیجیتال همچنان پتانسیل صعودی دارد. 

” اضافه شدن تعداد نهنگ ها و جریان خروجی بیت کوین از صرافی ها همزمان با حرکت پارابولیک صعودی بیت کوین، نشان دهنده ی آن است که حاضران در بازار به حرکت صعودی بیت کوین در کوتاه مدت همچنان امیدوارند، حتی اگر بیت کوین به قیمت هایی می رسد که قبلا در آنجا نبوده است.”

این صرافی گزارش داده است که تعداد بیت کوین هایی که در حساب نهنگ ها نگه داری می شود به رکورد تاریخی 11.46 میلیون در سال 2020(1399) رسیده است. همچنین تعداد آدرس هایی که بیش از 100 بیت کوین را نگه داری می کنند به بالای 16300 رسیده است که این میزان بالاترین سطح از ابتدای ماه مارس(اسفند 98) می باشد. 

همچنین نهنگ های با موجودی بالای 100 بیت کوین، تعداد 47500 بیت کوین را از ماه دسامبر(آذر) جمع آوری کرده اند. 

تعداد نهنگ های بیت کوین با سرعت زیادی چند برابر می شوند!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
سازمان مستقل و خودگردان غیر متمرکز (DAO) چیست و چطور اداره می‌شود؟ سازمان مستقل و خودگردان غیر متمرکز (DAO) چیست و چطور اداره می‌شود؟