خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین رابرت کیوساکی از طرفداران بیت کوین می شود!

رابرت کیوساکی از طرفداران بیت کوین می شود!

رابرت کیوساکی از طرفداران بیت کوین می شود!
زمان مطالعه : 3 دقیقه
سنا نجفیان سنا نجفیان

پیش از رکود اقتصادی در سالهای گذشته بسیاری از ضعف عملکرد بیت کوین در آینده خبر می دادند. با وقوع فاجعه اقتصادی و رکود بزرگ در سال 2018 قیمت بیت کوین هم با افت شدیدی روبه رو شد و از 6000 دلار به 3150 دلار رسید. از اینرو با شروع مجدد بحران اقتصادی امسال انتضار می رفت که نزول قیمت را در ارزهای دیجیتال شاهد باشیم. 

با این وجود تعداد زیادی از نام های برجسته در امور مالی و تجاری وجود دارند که می گویند علی رغم شرایط نامساعد اقتصادی ، بیت کوین به دلیل مجموعه ای از ویژگی های خود به عنوان یک پول، یعنی تعادل عرضه و ماهیت غیر متمرکز آن بهتر از قبل عمل می کند.

رابرت کیوساکی: بیت کوین بخرید!

از دست دادن توییت های اخیر رابرت کیوساکی  دشوار است. جانباز جنگ ویتنام که تبدیل به تاجر برجسته ای شد. او که بیشتر به خاطر کتابش "پدر پولدار، پدرفقیر" مشهور است هفته های گذشته هر روز جامعه سرمایه داری وال استریت، دولت ، بانک های مرکزی و سایر موسسات را مورد خطاب خود قرار می دهد.

کیوساکی بار دیگر این کار را در روز 24 ماه مه با ارسال توییتی انجام داد. او به این مسئله اشاره داشت که مرکز خرید و فروش بازار آمریکا در این بحران و رکود اقتصادی ملزم به پرداخت وام 1.4 میلیارد دلاری خود می باشد و بدون درآمد و با تعطیلی های شرایط قرنطینه چگونه این مبلغ را خواهد پرداخت و این مسئله چه عواقبی برای آنها دارد.

کیوساکی معتقد است که اقتصاد کاهنده و در بحران قرار گرفته امروزی که با پیش فرض بدهی هایی مانند آنچه در بالا ذکر شد، محاسبه می شود ،منجر به رشد قیمت بیت کوین ، طلا و نقره خواهد شد.

بیشتر بخوانید: مفهوم هودل (HODL) و دیگر اصطلاحات در ارز دیجیتال!

طبق گزارش وبسایت NewsBTC ، و مصاحبه ای که با کیوساکی در هفته گذشته داشت گفت كه انتظار دارد بیت کوین در سه سال آینده به 75 هزار دلار برسد ، در حالی كه او همچنین معتقد است قیمت طلا در طی یك سال تقریباً دو برابر شود و قیمت نقره در پنج سال به دو برابر ارزش فعلی خود برسد.

کیوساکی تنها طرفدار بیت کوین نیست!

او تنها نام برجسته در دنیای تجارت نیست که اخیراً بیت کوین را به دلیل ادامه شرایط کلان بحران اقتصادی توصیه کرده است. 

به عنوان مثال ، سرمایه گذار نام آشنا و میلیاردر پل تادور جونز، این ماه با قاطعیت وارد فضای بیت کوین شد. وقتی که وی بخشی از داراییش را در یک یادداشت تحقیقاتی که با عنوان "تورم پولی بزرگ" برای مشتریانش ارسال کرده بود، وارد فضای بیت کوین کرد.

در آن یادداشت، وی اینچنین نوشت كه با توجه به كمبود و غیر متمركز بودن رمزارزها، خرید بیت کوین نسبت به ارزهای فیات بسیار معقول تر است در شرایطی که ارزش پولهای رایج به دلیل شیوع COVID-19 سریعاً از بین می روند. و دائما در حال تورم هستند.

بیشتر بخوانید: ویتالیک بوترین : بلاک چین ها مخالف انحصار طلبی هستند.

الکس کروگر، یکی از اقتصاددانان معتبر نیز، معتقد است که حمایت جونز از بیت کوین یکی از مهمترین رویدادهای این فضا تا کنون است:

نامه ای که جونز در مورد بیت کوین و رمز ارزها نوشت یکی از مهمترین دلایل رشد قیمت و صعودی بودن نوسان آن بود که مستقیما از سمت او منتشر شد. این مسئله تغییر بسیار بزرگی در دنیای رمز ارزها بوجود می آورد و بسیاری از سرمایه گذاران و معامله گران دیگر به تبعیت از او وارد این بازار خواهند شد که باعث ارزش دهی به این بازار خواهد شد.الکس کروگر

رابرت کیوساکی از طرفداران بیت کوین می شود!

2
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
قیمت بیت کوین به 1 میلیون دلار خواهد رسید! قیمت بیت کوین به 100 هزار دلار تا 1 میلیون دلار خواهد رسید!