خانه اخبار اخبار جهان برکناری مدیرعامل و اعضای مطرح صرافی بیتمکس!

برکناری مدیرعامل و اعضای مطرح صرافی بیتمکس!

برکناری مدیرعامل و اعضای مطرح صرافی بیتمکس!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
نادیا سالب زاده نادیا سالب زاده

پس از اینکه نهادهای قانون‌گذار آمریکا صرافی بیتمکس، یکی از بزرگترین صرافی‌های بیت کوین جهان را به فعالیت‌های مجرمانه متهم کردند، بنیان‌گذاران این صرافی کناره‌گیری خواهند کرد.

بیتمکس در وبلاگ خود اعلام کرد بر اساس تصمیم هئیت‌مدیره هلدینگ 100x، شرکت گرداننده صرافی بیتمکس، بنیان‌گذاران پلتفرم بیتمکس یعنی آرتور هیس (Arthur Hayes) و ساموئل رید (Samuel Reed) از تمام مسئولیت‌های مدیریتی و اجرایی که در سمت‌های مدیرعاملی و معاونت وجود داشت، کناره‌گیری کرده‌اند.

بر این اساس ویون خو (Vivien Khoo)، یکی از مدیران ارشد گروه 100x، مدیرعامل موقت بیتمکس خواهد شد و بن رادکلیف (Ben Radclyffe)، مدیر تجاری این شرکت، با حفظ سمت وظیفه مدیریت روابط با مشتریان و نظارت بر محصولات مالی را بر عهده خواهد گرفت.

آرتور هیس و ساموئل رید، در کنار بن دلو (Ben Delo)، بنیان‌گذار دیگر بیتمکس، دیگر هیچ مسئولیت اجرایی در گروه 100x نخواهند داشت. همچنین گرگ وایر (Greg Dwyer)، مدیر توسعه کسب‌وکار بیتمکس به «مرخصی طولانی‌مدت» خواهد رفت.

در اطلاعیه بیتمکس نوشته شده است:

 

blockquote

این تغییرات در رهبری اجرایی ما به این معنی است که می‌توانیم ضمن حفظ بالاترین استانداردهای مدیریتی، بر کسب‌وکار اصلی خود یعنی ارائه فرصت‌های معاملاتی برتر به تمام مشتریان در پلتفرم بیتمکس تمرکز کنیم.

blockquote

در روز ۱ اکتبر (۱۰ مهر) کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) و چند نهاد نظارت بر اجرای قوانین دولت آمریکا بیتمکس را به تسهیل معاملات خارج از چارچوب و دیگر فعالیت‌های مجرمانه متهم کردند.

نهاد CFTC در بیانیه خود با نام‌بردن از آرتور هیس، بن دلو و ساموئل رید اعلام کرد: بیتمکس به مشتریان آمریکایی خدمات معاملاتی مشتقه غیرقانونی ارائه کرده است. پس از این اخبار، کاربران بیتمکس هزاران واحد بیت کوین را از این صرافی خارج کردند.

برکناری مدیرعامل و اعضای مطرح صرافی بیتمکس!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
آنتونی پامپلیانو: هیچ چیز بهتر از بیت‌کوین نیست آنتونی پامپلیانو: هیچ چیز بهتر از بیت‌کوین نیست