خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین عصر دیجیتال و انقلاب آینده جهان معاصر!

عصر دیجیتال و انقلاب آینده جهان معاصر!

عصر دیجیتال و انقلاب آینده جهان معاصر!
زمان مطالعه : 5 دقیقه
سنا نجفیان سنا نجفیان

شاید بیت کوین هنوز گزینه ای برای سرمایه گذاری در نظر عموم مردم نیست ، اما بزودی آن روز فرا می رسد. شاید برای شما هم سوال باشد که چه عاملی باعث همه گیر شدن و گرایش اکثر مردم و سرمایه گذاران به بیت کوین و ارزهای دیجیتال خواهد بود. و ثبات و محبوبیت آن را به ارمغان می آورد.

زمان. تنها فاکتوری که قدرت و توانایی های بیت کوین و دنیای وابسته به آن را برای تمام مردم جهان مشخص خواهد کرد گذر زمان است. ما می بینیم که بیت کوین نه تنها تحولی در فناوری های دیجیتال خواهد بود بلکه فراتر از آن خواهد توانست انقلاب بزرگی در چرخه مالی و پولی در آینده ای نه چندان دور بوجود آورد.الکس اسوتسکی، مدیر اجرایی پلتفرم دیجیتال Amber

قیام بیت کوین صرفنظر از فراز و نشیب هایش

از زمان افت 50 درصدی قیمت در ماه مارس بر اثر فاجعه همه گیری ویروس کرونا و رعب و وحشت جهانی، بازار ارزهای دیجیتال و فناوری های بلاک چینی بیش از پیش توجه عموم مردم و صاحبان کسب و کار را به خود جلب کرد. همین امر باعث رونق مجدد رمزارزها و بازگشت به روند صعودی از کمترین حد خود تا 130 درصد رشد شد.

در همین حال مزایا و نقاط مثبت بیت کوین در شرایط بحرانی بازارهای جهانی نمایان شد. در همین دوره اکثر کسب و کارهای سنتی بر این مسئله اشاره داشتند که از زمان بحران اقتصادی سال 1987 تا به حال شاهد این حجم از افت سرمایه شان در بازار نبوده اند.

همچنین از تاثیرات مخرب دیگر همه گیری کووید-19 حجم بی سابقه افرادی است که از کار بیکار شدند و ضربه شدیدی که این شرکت ها در اثر کمبود نیرو به بدنه مدیریتی شان وارد شد.

جذابیت دیگر فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال این بود که بدون کنترل دولت یا سازمان خاصی همچنان در این شرایط با قدرت و رشد کم نظیر به فعالیت خود ادامه می دهد و به تنهایی کسب و کارهای بسیاری را با خود همگام کرده است.

بیشتر بخوانید: آربیتراژ بیت کوین به چه معناست؟

با همه گیری این ویروس بحران اقتصادی و حفره های مالی و مخرب نیز همه گیر شدند تا جاییکه حتی مردم عادی نیز به سمت بازاری که از آسیب های دولتی و نظارت واسطه گرها ایمن است روی آورده اند که همان بیت کوین و ارزهای دیجیتال است.

بیت کوین و بازگشت به مسیر اصلی با تمام قدرت

در روزهای گذشته شاهد تمایل افراد مشهور و تاثیرگذار جامعه مالی و اجتماعی به سوی ارزهای دیجیتال و بیت کوین بوده ایم. بعنوان نمونه بارز آنها " پاول تودور جونز" سرمایه گذار و تریدر معروف بازارهای معاملاتی که از ورود به بازار رمزارزها و خریداری بیت کوین خبر داد. 

اسوتسکی از دو عامل تاثیرگذار برای جلب توجه عموم به این بازار می گوید:

بنظر شخصی من افراد یا از روی کنجکاوی این بازار را انتخاب می کنند یا از روی فشاری که در اقتصاد جهانی به آنها وارد شده است. گزینه مدیگر ممکن است طمع باشد که زیرمجوعه کنجکاوی است.

دیگر سازمان معتبری که می توان به آن اشاره کرد شرکت بانکی و سرمایه گذاری  JP.Morgaan Chase است که تغییر رویه داده و از باز شدن حساب ارزی دیجیتال در بانکهای خود خبر داده و همکاری خود را با صرافی های دیجیتال Coinbase و Gemini آغاز کرده است.

این اخبار گوشه کوچکی از تحولات و رویدادهای مثبت صنعت دیجیتال و ارزهای رمزنگاری شده بودند. امیدوارم که زاویه دید شما تا حدودی نسبت به این حوزه تغییر پیدا کرده باشد یا حداقل شما را به فکر واداشته باشد.

عصر دیجیتال و انقلاب آینده جهان معاصر!

2
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
قیمت بیت کوین به سطح مقاومت 10 هزار دلار رسید! قیمت بیت کوین به سطح مقاومت 10 هزار دلار رسید!