خانه اخبار اخبار بلاک چین ارتقای سیستم پرداختی شهری در کره جنوبی، با استفاده از فناوری بلاک‌چین

ارتقای سیستم پرداختی شهری در کره جنوبی، با استفاده از فناوری بلاک‌چین

ارتقای سیستم پرداختی شهری در کره جنوبی، با استفاده از فناوری بلاک‌چین
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

شهری به نام Silicon Valley در کره جنوبی، ارتباط خود را با فناوری بلاک‌چین گسترش داد. شهر بزرگ دیگری به نام Seongnam در این کشور، در حال آماده سازی برای گسترش برنامه پرداخت مبتنی بر این فناوری جدید، با صدور گواهینامه های هدیه دیجیتال، می‌باشد. 

با توجه به گزارش روزنامه kyunghyang shinmun، این شهر ها به یک اپلیکیشن مرتبط به نام Chak app وابسته اند. سازنده این اپلیکیشن ماینر های کره ای و یک شرکت چاپ امنیتی هستند. 

پروژه Seongnam امیدوار است که استفاده از فناوری بلاک‌‍چین را برای ساکنان سالمند و میانسال این شهر آسان تر کرده و در زمان همه گیری ویروسCOVID-19، سیستم پرداخت های غیر حضوری را تقویت کنند. رسانه های محلی اعلام کردند که سه نوع هدایای دیجیتال، به نمایندگی از وجه نقد، کارتها و کارتهای تلفن همراه، در 45000 شعبه در سراسر شهر عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید: استفاده سازمان ملل از بلاک‌چین برای کمک به افغانستان! related_content

شهر Seongnam به دلیل اینکه مرکز اصلی نظارت بر فناوری های بزرگ بسیاری از کشورها است (Pangyo Tech Valley)، شناخته شده است. اپراتور این پروژه پیش از این پیشرفت چشمگیر، پروژه های استیبل‌کوین و بلاک‌چین را ستایش می کرد.

KEB Hana Bank، یکی از بزرگترین بانکهای تجاری کره جنوبی، در تاریخ 9 آگوست با اپراتور تحت حمایت دولت برای پرداخت هزینه های عوارضی بزرگراه، به توافق رسیدند. 

ارتقای سیستم پرداختی شهری در کره جنوبی، با استفاده از فناوری بلاک‌چین

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت چین‌لینک، 31 اکتبر (10 آبان) تحلیل قیمت چین‌لینک، 31 اکتبر (10 آبان)