خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین بلومبرگ: پیروزی بایدن در انتخابات، به نفع بیت‌کوین و به ضرر توکن‌های دیفای خواهد بود!

بلومبرگ: پیروزی بایدن در انتخابات، به نفع بیت‌کوین و به ضرر توکن‌های دیفای خواهد بود!

بلومبرگ: پیروزی بایدن در انتخابات، به نفع بیت‌کوین و به ضرر توکن‌های دیفای خواهد بود!
زمان مطالعه : 3 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

احتمالا، قانونگذاری‌های دولت بایدن برای ارزهای دیجیتال، با دولت پیشین متفاوت خواهد بود. طبق آخرین اخباری که از بلومبرگ منتشر شد، پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، سبب رونق بازار بیت‌کوین خواهد شد. رونق این بازار با اقداماتی نظیر تصویب بالقوه صندوقهای مالی آن افزایش می‌یابد.

نگاهی به بازار ارزهای دیجیتال و سیاست‌های ترامپ:

جو بایدن، ممکن است بر خلاف ترامپ از افزایش قیمت بیت‌کوین استقبال کند. پیش‌بینی می‌شود دولت جدید، سیاست‌های ترامپ را منقضی خوانده و با حمایت از بازار‌های دیجیتال، سبب رشد و افزایش قیمت آن شود. حمایت دولت از ارزهای دیجیتال و صندوق‌های معاملاتی تجاری، عامل مهمی برای رشد این صنعت است.

روز گذشته، وزارت دادگستری، یک مطلب 70 صفحه‌ای در مورد ارزهای دیجیتال و راهنمایی‌هایی در این باره منتشر کرد. این مطلب همچنین، مروری جامع روی تهدیدات و چالش‌هایی که در ارتباط با افزایش تقاضا و استفاده از ارزها، وجود دارند، به عمل آورده است. 

به عقیده بلومبرگ، این موضوع مانعی برای رشد توکن‌های دیفای خواهد بود. هر دو نتیجه‌گیری بر این فرض استوار است که با از بین رفتن اقدامات دموکراتیک دولتی، نظارت روی صنعت ارزهای دیجیتال، شفاف‌تر خواهد شد.  

دیفای در یک محیط کاملا غیر قانونی ایجاد شده است. به خاطر دارید که امسال صرافی KuCoin و Uniswap، با مشکلات متعددی نظیر هک و کلاهبرداری مواجه شدند که تاثیر منفی روی بازار توکن‌های دیفای داشت. 

بیشتر بخوانید: هک شدن صرافی KuCoin و عدم نگرانی تریدر‌ها نسبت به کاهش قیمت اتریوم related_content

این در حالی است که بلومبرگ اعلام کرد، بدون در نظر گرفتن نتیجه انتخابات، بیت‌کوین روند صعودی خود را پیش می‌گیرد. طبق پیش‌بینی‌های به عمل آمده، حتی اگر سرعت رشد بیت‌کوین نصف سرعت آن در سالهای 2016 تا 2020 باشد، تا سال 2024 قیمت آن به 80000 دلار خواهد رسید. 

بدهی‌های تولید ناخالصی در ایالات متحده آمریکا، کمبود نقدینگی و افزایش نرخ هش بیت‌کوین، نشان می‌دهد که در دولت بعدی ریاست جمهوری نیز بازار بیت‌کوین، روند صعودی خود را پیش می‌گیرد. 

روز گذشته شرکت Square اعلام کرد که 50 میلیون دلار بیت‌کوین خریداری کرده است. همانطور که می‌دانید، حمایت شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ از این ارز دیجیتال به نفع بازار بیت‌کوین خواهد بود. 
 

بلومبرگ: پیروزی بایدن در انتخابات، به نفع بیت‌کوین و به ضرر توکن‌های دیفای خواهد بود!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
برخی اصطلاحات رایج در خرید و فروش ارزهای دیجیتال برخی اصطلاحات رایج در خرید و فروش ارزهای دیجیتال