خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین مقاومت بعدی بیت‌کوین چیست و چه چیزی در انتظار بیت‌کوین خواهد بود؟

مقاومت بعدی بیت‌کوین چیست و چه چیزی در انتظار بیت‌کوین خواهد بود؟

مقاومت بعدی بیت‌کوین چیست و چه چیزی در انتظار بیت‌کوین خواهد بود؟
زمان مطالعه : 3 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

اکنون تحلیلگران و معامله‌گران بازار، به آینده پیش روی بیت‌کوین پس از رکورد تاریخی آن، می‌اندیشند. مقاومت بعدی این ارز محبوب چیست؟ آیا در انتهای سال نیز روند صعودی خود را ادامه می‌دهد؟

با نزدیک شدن به پایان سال و نوسانات قیمتی، اخبار ارزهای دیجیتال قادر به پوشش این حجم از اطلاعات جدید نبودند. پس از عبور بیتکوین از قیمت 26500 دلار، اکنون توجه معامله‌گران روی آینده این ارز معطوف شده است. آنها به دنبال پاسخ سوال‌های متعدد خود و آنچه در انتظار بیت‌کوین خواهد بود، هستند.

کندل تاریخی

اگرچه سود 8 یا 9 درصدی روزانه، با توجه به نوسانات اخیر بازار، ممکن است درصد پایینی باشد، اما قیمت بیت‌کوین در مقایسه با سال 2019، 42 درصد افزایش داشته است.

 

blockquote

با توجه به اظهارات رایان سلکیس، بنیانگذار مساری، کندل 2300 دلاری امروز، دومین باری است که در تمامی تاریخ کریپتو مشاهده شده است. اولین کندل 2300 دلاری بیت‌کوین 8.5 سال به طول انجامید. امروز مجددا شاهد همچین کندلی بودیم. رایان سلکیس

blockquote

تحلیلگران نسبت به نمودار قیمتی بیت‌کوین خوش‌بین اند. یکی از آنها در تاریخ 26 دسامبر توییت کرد:

 

blockquote

اولین کندل 10000 دلاری بیت‌کوین چه زمانی ایجاد می شود؟Luke.hodl

blockquote

مقاومت 30000 دلاری بیت‌کوین

خبرهای مثبتی در راه است. بیت‌کوین اخیرا با 164000 توییت، ترند شد. علاوه براین، بنابر گزارش کوین‌تلگراف، رالی قیمت اخیر بیت‌کوین، باعث بازگشت این ارز به مسیر طراحی شده توسط مدل محبوب Stock to Flow) S2F) شده است.

به‌عقیده بسیاری از کارشناسان و تحلیل‌گران بازار، ورود سرمایه‌گذاران نهادی و نام‌های بزرگی همچون مس میوچوال، گوگنهایم و اسکای بریج کپیتال، یکی از اصلی‌ترین عوامل تسریع روند صعودی بیت‌کوین است.

برخی دیگر هم بر این باورند که قیمت بیت‌کوین عملکرد خوبی را آغاز کرده است. به عقیده آنها بیت‌کوین راه طولانی را برای پشت سر گذاشتن رکورد سال 2017، در پیش دارد. طبق آمار گوگل، میزان جستجوهای بیت‌کوین روی این پلتفرم، حدودا 1/5 زمان ATH آن است. 

 

blockquote

تعداد سرچ‌های گوگل 10 برابر تعداد آن در ATH آن خواهد شد.Alistair Milne

blockquote

همه باهم و با احساسی مثبت و آگاهی کامل، به سمت رکورد تاریخی بیت‌کوین، پیش می‌رویم. قدم بعدی بیت‌کوین 30000 دلار خواهد بود.

 

blockquote

پیشبینی من این است که دوهفته دیگر، بیت‌کوین مقاومت خود را می‌شکند.Crypto Leo

blockquote

نوسانات بازار بیت‌کوین بسیار بالا است و هر زمانی هر اتفاقی ممکن است. ارزش معاملات آتی بیت‌کوین روز 25 دسامبر، به ارزش 2.3 میلیارد دلار رسید که همین موضوع نشانگر نوسان بالای بازار است. 

مقاومت بعدی بیت‌کوین چیست و چه چیزی در انتظار بیت‌کوین خواهد بود؟

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
دومین مرد ثروتمند مکزیک خرید بیت‌کوین را بهترین سرمایه‌گذاری خود می‌داند دومین مرد ثروتمند مکزیک خرید بیت‌کوین را بهترین سرمایه‌گذاری خود می‌داند