خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت باینانس کوین، 17 اکتبر (26 مهر)

تحلیل قیمت باینانس کوین، 17 اکتبر (26 مهر)

تحلیل قیمت باینانس کوین، 17 اکتبر (26 مهر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

باینانس کوین (BNB) امروز از روی سطح 31.9798 دلار برگشت، چون خرس‌ها تلاش کردند تا از روند صعودی جلوگیری کنند. از این رو قیمت دوباره به زیر سطح حمایت 29.5646 دلار و بعد میانگین متحرک نمایی 20 روزه (28.77 دلار) برگشت.

اگر خریداران بتوانند نمودار قیمت را زیر EMA20 تثبیت کنند، نشان‌دهنده ضعف نیروی محرکه صعودی خواهد بود. شکست سطح حمایت 26 دلار می‌تواند خبر از اصلاح عمیق‌تر قیمت تا 22 دلار بدهد.

البته اگر نمودار نرخ برابری قیمت BNB/USD از روی سطح حمایت 22.5646 یا سطح EMA20 صعود کند، گاوها بار دیگر تلاش خواهند کرد تا روند صعودی را ادامه دهند.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بایننس کوین 17 اکتبر

یک جهش قوی نشان‌دهنده آن خواهد بود که گاوها در قیمت‌های پایین‌تر شروع به خرید و انباشت می‌کنند. از طرف دیگر یک جهش ضعیف هم می‌تواند کمبود تقاضا را نشان دهد و از این رو خرس‌ها جلوی آن را خواهند گرفت.

بنابراین معامله‌گران می‌توانند به قدرت جهش نمودار توجه کنند تا تشخیص دهند که روند صعودی ادامه خواهد یافت یا جهش قیمت در سطوح بالاتر متوقف خواهد شد.

تحلیل قیمت باینانس کوین، 17 اکتبر (26 مهر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند