خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بایننس کوین، 17 نوامبر (27 آبان)

تحلیل قیمت بایننس کوین، 17 نوامبر (27 آبان)

تحلیل قیمت بایننس کوین، 17 نوامبر (27 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

خرس‌ها در حال تلاش هستند تا باینانس کوین (BNB) را به زیر محدوده کوچک 27.30 تا 28.97 دلار بکشانند. میانگین متحرک نمایی 20 روزه (28.29 دلار) به پایین متمایل شده و RSI هم زیر سطح 47 درصدی است و این یعنی برتری به نفع خرس‌ها ست.

اگر نمودار نرخ برابری قیمت بایننس کوین BNB/USD به زیر سطح 27.30 کشیده شود، ایستگاه پیش روی بعدی نمودار 25.6652 دلار خواهد بود. این سطح حمایت اهمیت زیادی دارد، چون گاوها در دو قبل به شدت از آن دفاع کرده‌اند.

جهش پرقدرت نمودار از روی این سطح حمایت نشان‌دهنده افزایش احتمال حرکت بدون روند نمودار بین سطوح 25.6652 تا 32 دلار برای چند روز دیگر خواهد بود.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بایننس کوین 17 نوامبر (27 آبان) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بایننس کوین 17 نوامبر (27 آبان) اختصاصی ارز سنتر

برخلاف این فرضیه اگر نمودار از روی سطوح کنونی جهش کند و به بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسد، گاوها دوباره تلاش خواهند کرد تا قیمت را از سطح 28.97 دلار رد کنند. اگر موفق شوند، جهش تا 30 و بعد 32 دلار در دستور کار قرار خواهد گرفت.

تحلیل قیمت بایننس کوین، 17 نوامبر (27 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین