خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بایننس کوین، 7 ژانویه (18 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت بایننس کوین، 7 ژانویه (18 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت بایننس کوین، 7 ژانویه (18 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

بالاخره بعد از چندین مرتبه تلاش ناموفق، نمودار قیمت بایننس کوین توانست قله تاریخی 39.59 دلار خود را پشت سر بگذارد و به سطوح بالای این سطح مقاومت سر سخت راه یابد. حالا نمودار قیمت به دنبال آن است که قله‌های جدیدی را ثبت کند.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، نمودار نرخ برابری BNB/USD از اواسط مارس 2020 تاکنون را در یک کانال صعودی قرار گرفته و همواره نسبت به سقف و کف این کانال واکنش نشان داده است.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال بایننس کوین 7 ژانویه (18 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال بایننس کوین 7 ژانویه (18 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت بعد از برخورد به کف کانال در تاریخ 12 دسامبر، حرکت صعودی خود را شروع کرد و باعث شد که میانگین متحرک‌های 20 و 50 کندله شیبی مثبت بگیرند و RSI هم از نزدیکی محدوده بیش فروش، به حوالی محدوده بیش خرید نزدیک شود.

در حال حاضر گاوها به شدت از میانگین متحرک نمایی 20 کندله (40.84 دلار) دفاع می‌کنند و این علامت مثبتی است. از طرف دیگر RSI هم یک الگوی مثلث متقارن ایجاد کرده که شکسته شدن هر یک از خطوط روند آن می‌تواند سرنوشت نمودار را تعیین کند.

اگر نمودار حرکت صعودی خود را ادامه دهد و گاوها همچنان از EMA20 دفاع کنند، سطح مقاومت روانی 50 دلار می‌تواند به عنوان یک سد محکم در برابر صعودهای بعدی نمودار عمل کند.

از طرف دیگر، اگر نمودار از سطوح کنونی به پایین برگشته و به زیر EMA20 کشیده شود، سطح 39.59 دلار ممکن است به عنوان یک سطح حمایت عمل کند. اگر چنین اتفاقی بیافتد و نمودار از روی این سطح جهش کند، یعنی نمودار کف جدیدی پیدا کرده و این نوید بخش صعودهای بیشتر تا 50 دلار خواهد بود.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بایننس کوین 7 ژانویه (18 دی) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بایننس کوین 7 ژانویه (18 دی) اختصاصی ارز سنتر

اما اگر خرس‌ها نمودار را به زیر 39.59 دلار بکشانند، یعنی جهش‌های کنونی تله خرسی بوده و این علامتی منفی خواهد بود. در چنین صورتی کف کانال یک سطح حمایت معتبر خواهد شد. اگر نمودار از کانال خروج نزولی داشته باشد، یعنی روند به نفع خرس‌ها تغییر کرده و این یعنی سطوح 26 دلار و بعد از آن 18 دلار، هدف سقوط قیمت خواهد بود.

تحلیل قیمت بایننس کوین، 7 ژانویه (18 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت لایتکوین، 7 ژانویه (18 دی) - اختصاصی ارز سنتر تحلیل قیمت لایتکوین، 7 ژانویه (18 دی) - اختصاصی ارز سنتر