خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بایننس کوین، 2 نوامبر (12 آبان)

تحلیل قیمت بایننس کوین، 2 نوامبر (12 آبان)

تحلیل قیمت بایننس کوین، 2 نوامبر (12 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

بایننس کوین (BNB) در روز 30 اکتبر به زیر سطح حمایت 28.50 دلار کشیده شد، ولی توانست از این دره روزانه جهش کند و دست آخر بالای این سطح حمایت بسته شود. البته دوجی بودن کندل روزانه 31 اکتبر نشان‌دهنده عدم اطمینان گاوها و خرس‌ها ا آینده نمودار است.

در حال حاضر خرس‌ها تلاش دارند که این عدم اطمینان را به نفع خودشان تمام کنند و کنترل نمودار را به دست بگیرند. اگر نمودار نرخ برابری قیمت BNB/USD به پایین برگردد و زیر سطح 27.50 دلار بسته شود، احتمال سقوط تا 24.86 دلار افزایش خواهد یافت.

میانگین متحرک نمایی 10 روزه (29.47 دلار) رو به پایین است و RSI هم در محدوده منفی قرار گرفته و این یعنی مسیر اولین مقاومت رو به پایین است.

برخلاف این نظریه اگر نمودار قیمت جهت خود را عوض کند و بالای سطح 28.50 دلار برسد، نشان‌دهنده چند روز تثبیت قیمت بیشتر خواهد بود.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بایننس کوین 2 نوامبر (12 آبان) اختصاصی ارزسنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بایننس کوین 2 نوامبر (12 آبان) اختصاصی ارزسنتر

نمودار چهار ساعته نشان می‌دهد که ریکاوری از سطح 27.5111 دلار به سطح مقاومت EMA10 برخورد کرده است. نفوذ نمودار به زیر 28 دلار می‌تواند سطح حمایت 27.50 دلار را به چالش بکشد و اگر این حمایت هم شکسته شود، ایستگاه بعدی 26.50 دلار خواهد بود.

هر دو میانگین متحرک به پایین متمایل شده‌اند و RSI هم در نزدیکی محدوده بیش فروش است و این یعنی برتری در دست خرس‌ها ست.

حار اگر نمودار جهت حرکت خود را تغییر دهد و به سطوح بالای 29 دلار دست پیدا کند، این دیدگاه نقض خواهد شد.  چنین حرکتی نشان‌دهنده تمایل معامله‌گران به خرید و انباشت در قیمت‌های پایین‌تر است و در این صورت احتمال صعود نمودار تا 30.50 دلار افزایش خواهد یافت.

تحلیل قیمت بایننس کوین، 2 نوامبر (12 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
کندل ماهانه بیت‌کوین برای اولین بار از سال 2017 بالای 13 هزار دلار بسته شد کندل ماهانه بیت‌کوین برای اولین بار از سال 2017 بالای 13 هزار دلار بسته شد