خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین اظهارات بانک مرکزی انگلستان بهترین «تبلیغ» برای بیت‌کوین است

اظهارات بانک مرکزی انگلستان بهترین «تبلیغ» برای بیت‌کوین است

اظهارات بانک مرکزی انگلستان بهترین «تبلیغ» برای بیت‌کوین است

زمان مطالعه : 

1 دقیقه

تون ویس (Tone Vays) اظهارات بانک مرکزی انگلستان در مورد تعیین نرخ بهره منفی و وام‌دهی به موسسات را بهترین تبلیغ برای بیت‌کوین قلمداد کرد.

بانک انگلستان (BoE) با قانون‌گذاران بانكی در مورد نرخ بهره منفی، كه به معنی وام‌دهی به مؤسسات است، وارد بحث می‌شود و از این ‌رو، پس‌انداز كنندگان باید برای ذخیره پول نقد هزینه پرداخت كنند. دلیل آن تأثیر قرنطینه کرونا بر اقتصاد و چشم انداز نامعلوم (توافق یا عدم توافق) معامله برگزیت، است.

بیشتر بخوانید: در دوران کرونا نیز با خیال راحت سفر کنید related_content

پس از آن‌که سیاست‌گذاران تصمیم گرفتند که نرخ بهره فعلاً در 0.1 درصد حفظ شود. در روز پنجشنبه ارزش پوند در برابر ارزهای بزرگ افت کرد. طرفداران بیت‌کوین بلافاصله از این اوضاع بهره بردند و استدلال کردند که چنین سیاستی هم اعتبار پول فیات و هم موقعیت آن‌ها را تضعیف می‌کند. تایلر وینکلووس (Tyler Winklevoss) در توییتر خود نوشت:

 

blockquote

بانک انگلیس از نرخ بهره منفی صحبت می‌کند. اگر آنها این را بپذیرند، به شما برای وام دادن پول می‌دهند. شما نمی‌توانید یک تبلیغ بهتر برای بیت‌کوین بخرید اما می‌توانید پول آنها را بگیرید و سرمایه‌گذاری بلند مدت در بیت‌کوین انجام دهید.

blockquote

تون ویس (Tone Vays)، تریدر و تحلیلگر رمز ارزها، نیز نظرات مشابهی دارد. او در پاسخ به وینکلووس گفت:

 

blockquote

من فکر نمی‌کنم هیچ بانکی به شما برای وام پول بدهد، اما آنها برای ذخیره یا پس‌انداز پول شما در بانک از شما هزینه می‌گیرند، یک هولدر بیت‌کوین دیگر چه چیزی بیشتر از این می‌خواهد! با تشکر از بانک انگلستان، شما به پذیرش بیت‌کوین کمک می‌کنید.

blockquote

BoE به‌ویژه در محافل بیت‌کوین بدنام است، دولت انگلستان در آستانه تولد بیت‌کوین در سال 2009 به بخش بانکی به‌طور گسترده کمک مالی کرد. حتی مقاله‌ای از روزنامه تایمز در بلاک جنسیس بیت‌کوین قرار گرفت. اخیراً، واکنش‌های بانک‌های مرکزی به ویروس کرونا باعث تقویت این ایده شده است که بیت‌کوین به‌عنوان یک محافظ در برابر فیات عمل می‌کند.

اظهارات بانک مرکزی انگلستان بهترین «تبلیغ» برای بیت‌کوین است

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید.

ثبت نظر

نظر شما