خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین اس‌وی، 16 دسامبر (26 آذر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین اس‌وی، 16 دسامبر (26 آذر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین اس‌وی، 16 دسامبر (26 آذر)
زمان مطالعه : 2 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

از اواسط مارس امسال، نمودار قیمت بیت‌کوین اس‌وی وارد یک کانال خنثی با کف 141 و سقف 225 دلاری شد. از آن زمان تاکنون تنها در بازه زمانی 31 جولای تا 10 آگوست توانست از این کانال خروج صعودی داشته باشد.

تحرکات نمودار نرخ برابری BSV/USD نشان داده که در این مدت، خط میانی 177 دلار هم به عنوان یک حمایت/مقاومت معتبر عمل کرده است. به طوری که وقتی نمودار از این سقف عبور می‌کند، به سمت سقف یا کف محدوده معرفی شده، ادامه می‌دهد.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال بیت‌کوین اس‌وی 16 دسامبر (26 آذر) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال بیت‌کوین اس‌وی 16 دسامبر (26 آذر) اختصاصی ارز سنتر

در حال حاضر و در تایم فریم 4 ساعته، نمودار قیمت این فورک بیت‌کوین در یک الگوی مثلث متقارن قرار گرفته است. اگر نمودار قیمت بتواند خط روند نزولی را بشکند، حرکت به سمت سقف محدوده یعنی 225 دلار در دستور کار قرار خواهد گرفت.

از طرف دیگر، اگر نمودار خط روند صعود و حمایت خود را بشکند، می‌توان انتظار داشت که نمودار قیمت تا 150 و بعد 140 دلار سقوط کند. البته خط میانی کانال در 177 دلار هم می‌تواند به عنوان یک مقاومت عمل کند، ولی شکست الگوی مثلث به اندازه کافی قدرت خواهد داشت که بتواند تا 225 دلار صعود کند.

هر دو میانگین متحرک بدون شیب شده اند و RSI هم در محدوده میانی قرار گرفته است. این یعنی نمودار قیمت کاملا بدون روند است و نمی‌توان نسبت به حرکت آتی نمودار نظری قطعی داد. این وضعیت از کندل درون روزی امروز هم مشخص است و عدم قطعیت گاوها و خرس‌ها را نشان می‌دهد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین اس وی 16 دسامبر (26 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین اس وی 16 دسامبر (26 آذر) اختصاصی ارز سنتر

حرکت روند دار و پر قدرت نمودار تنها زمانی آغاز خواهد شد که نمودار قیمت بتواند سقف یا کف محدوده 141 تا 225 دلار را بشکند. اگر نمودار سقف این محدوده را بشکند و بتواند در سطوح بالاتر از آن تثبیت کند، حرکت تا 300 دلار هم ممکن خواهد بود. از طرف دیگر، اگر کف این محدوده شکسته شود، حرکت نزولی می‌تواند تا 100 و بعد 75 دلار ادامه یابد.

تحلیل قیمت بیت‌کوین اس‌وی، 16 دسامبر (26 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت بیت‌کوین، 17 دسامبر (27 آذر) تحلیل قیمت بیت‌کوین، 17 دسامبر (27 آذر)