خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت کوین اس وی، 20 اکتبر (29 مهر)

تحلیل قیمت بیت کوین اس وی، 20 اکتبر (29 مهر)

تحلیل قیمت بیت کوین اس وی، 20 اکتبر (29 مهر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

بیت‌کوین اس‌وی (BSV) قصد دارد که یک حرکت جهشی انجام دهد ولی کندل کوچک روز 16 اکتبر، قدرت کم گاوها را نشان داد. این یعنی گاوها تمایل زیادی به خرید ندارند چون مطمئن نیستند که نمودار به کف خود رسیده باشد یا نه.

هر دو میانگین متحرک 20 و 50 روزه به پایین متمایل شده‌اند و RSI هم در محدوده منفی است و این یعنی برتری به نفع خرس‌ها ست. اگر گاوها تا چند روز آینده نتوانند قیمت را از میانگین متحرک‌ها رد کنند، خرس‌ها بار دیگر تلاش خواهند کرد تا نمودار را به زیر سطح حمایت 146.20 دلار بکشانند.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین اس وی 20 اکتبر

از طرف دیگر اگر گاوها بتوانند قیمت را به سطوح بالای میانگین متحرک‌ها برسانند، نمودار نرخ برابری قیمت BSV/USD می‌تواند تا 180.63 دلار بالا برود. شکست این سطح مقاومت و بسته شدن کندل روزانه در بالای آن می‌تواند حرکت صعودی جدیدی را شروع کند که می‌تواند تا 189 و بعد از آن 227 دلار بالا برود.

تحلیل قیمت بیت کوین اس وی، 20 اکتبر (29 مهر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند