خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین اس‌وی، 22 اکتبر (1 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین اس‌وی، 22 اکتبر (1 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین اس‌وی، 22 اکتبر (1 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

بیت‌کوین اس‌وی (BSV) در محدوده 180.63 تا 146.20 دلار به صورت بی روند نوسان می‌کند. گاوها در حال حاضر قصد دارند که قیمت را بالای میانگین متحرک‌ها تثبیت کنند. اگر آن‌ها بتوانند چنین کاری کنند، این آلتکوین می‌تواند تا خط روند نزولی و بعد 180.63 دلار بالا برود.

از طرف دیگر، اگر نمودار قیمت از روی خط روند نزولی به پایین برگردد خرس‌ها تلاش خواهند کرد تا نمودار نرخ برابری قیمت BSV/USD را به زیر 146.20 دلار بکشانند.

در حال حاضر میانگین متحرک‌ها تقریبا بدون شیب هستند و RSI هم به سطح میانی نزدیک شده است و این یعنی بین عرضه و تقاضا تعادلی برقرار است.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین اس وی 22 اکتبر

حال اگر گاوها بتوانند نمودار قیمت را از سطح 180.63 دلار رد کنند و یا خرس‌ها سطح حمایت 146.20 دلار را بشکنند، یک حرکت روند‌دار شروع خواهد شد. تا آن زمان نوسانات بدون روند ادامه خواهد یافت.

تحلیل قیمت بیت‌کوین اس‌وی، 22 اکتبر (1 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بعد از اعلام خبر پشتیبانی پی پال از ارزهای دیجیتال، قیمت بیت‌کوین از 12300 دلار گذشت! بعد از اعلام خبر پشتیبانی پی پال از ارزهای دیجیتال، قیمت بیت‌کوین از 12300 دلار گذشت!