خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین تحلیلگر معروف (PlanB): ظهور نمودار حرکتی بیت کوین به سمت 288 هزار دلار

تحلیلگر معروف (PlanB): ظهور نمودار حرکتی بیت کوین به سمت 288 هزار دلار

تحلیلگر معروف (PlanB): ظهور نمودار حرکتی بیت کوین به سمت 288 هزار دلار

زمان مطالعه : 

3 دقیقه

در حالی که 9200 دلار و 9300 دلار، موانع اصلی بیت‌کوین برای نشان دادن علائم بازگشت به روند صعودی بوده‌اند، تحلیل‌گر محبوب PlanB، توضیح داد که بیت‌کوین به تازگی نقطه قرمز دوم خود را به نمایش گذاشته است؛ او این نقطه را با توجه حرکت جدید به سمت اوج تمام تاریخ بیت‌کوین، حرکتی صعودی برای این رمزارز تلقی می‌کند.

رالی قیمت بیت کوین به‌سمت 288 هزار دلار

بیت‌کوین چند روزی است که بالاتر از سطح حمایت 9000 دلاری باقی مانده است. این رمزارز اخیراً نیز، بالاتر از میانگین متحرک ساده 100 ساعته، درقیمت 9150 دلار قرار داشت.

در حالی که 9200 دلار و 9300 دلار، موانع اصلی بیت‌کوین برای نشان دادن علائم بازگشت به روند صعودی هستند، تحلیل‌گر محبوب PlanB، توضیح داد که بیت‌کوین به تازگی نقطه قرمز دوم را به نمایش گذاشته است. او این نقطه را با توجه به حرکت جدید به سمت اوج تمام تاریخ بیت‌کوین، حرکتی صعودی برای این رمزارز تلقی می‌کند.

PlanB با نشان دادن جدیدترین حرکات قیمت بیت‌کوین با استفاده از مدل S2F، اظهار کرد که نقطه قرمز دومی که مشاهده می‌شود، نشانی از رالی بیت‌کوین برای عبور از 100 هزار دلار خواهد بود.

 دیدگاه او نسبت به قیمت بیت‌کوین هموراه بسیار صعودی بوده است، به طوری که قبل از این نیز پیشبینی کرده بود که یک واحد بیت‌کوین تا قبل از رویداد هاوینگ بعدی در سال 2024، حدود 288 هزار دلار قیمت خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: هاوینگ بیت کوین، راهنمایی برای افراد تازه کار related_content

خالق مدل قیمت S2F بیت‌کوین، با تأکید بر پیش بینی خود برای بیت‌کوین، در مورد تأثیر محتمل بر روی قیمت بیت‌کوین در سناریوی صعود اشاره کرد و گفت که اگر بیت‌کوین به قیمت 6 رقمی برسد، او ناپدید خواهد شد.

PlanB در 31 مارس، ظاهر شدن اولین نقطه قرمز که احتمالاً جرقه چرخه گاوی بعدی است را اعلام کرد. این تحلیلگر محبوب معتقد است که نقطه قرمز یک سیگنال صعودی برای بیت‌کوین است و همچنین سیگنالی است که نشانگر نزدیک شدن یک نقطه انتهایی است که بیت‌کوین از آن به بالای سطح 10 هزار دلار صعود خواهد کرد.

او با توجه به پدیدار شدن دومین نقطه قرمز، معتقد است که اگر بیت‌کوین روندی رو به بالا، همانند الگوی نشان داده شده در نمودار مدل S2F، داشته باشد، تا قبل از پایان سال، یک واحد بیت‌کوین بیش از 100 هزار دلار قیمت خواهد داشت.

PlanB: این افزایش قیمت ممکن است منجر به جنگ شود

PlanB در بیانیه قبلی خود طی پادکست استفان لیورا در تاریخ 5 ماه مه، اظهار داشت که قیمت بیت‌کوین ممکن است باعث ایجاد جنگ در آینده شود. او پس از پیش بینی اینکه بیت‌کوین تا سال 2024 به قیمت 288 هزار دلار خواهد رسید، تمایلش برای تحقق پیش‌بینی خود در آینده را ابزار کرد.

بیشتر بخوانید: عصر دیجیتال و انقلاب آینده جهان معاصر! related_content

PlanB توضیح داد که اگر در آینده، قیمت بیت‌کوین مطابق مدل پیشبینی S2F او 6 رقمی شود، او ناپدید خواهد شد. وی اظهار داشت که اگر این مدل درست باشد، مدلی ارزشمند خواهد بود.

سازنده مدل S2F افزود که اگر بیت‌کوین خیلی فراتر از بالاترین قیمت‌های تاریخی پیشین خودش قرار بگیرد، ناخوشایند خواهد بود و ممکن است باعث جنگ شود، زیرا با وجود بهره‌مندی برخی از این مزیت،  برخی دیگر نه تنها سودی نمیبرند، بلکه متضرر نیز خواهند شد؛ به خصوص اگر دلار آمریکا موقعیت رزرو خود را از دست دهد.

تحلیلگر معروف (PlanB): ظهور نمودار حرکتی بیت کوین به سمت 288 هزار دلار

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید.

ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران
  • نهنگ بیت کوین نهنگ بیت کوین
    forward-like 21 تیر 99

    قیمت بیت کوین روی چیز های دیگه هم اثر میزاره