خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین، 17 اکتبر (26 مهر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 17 اکتبر (26 مهر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 17 اکتبر (26 مهر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

بیت‌کوین (BTC) در پانزدهم اکتبر از روی سطح 11178 دلار جهش کرد ولی گاوها نتوانستند قیمت را بالای سطح 11500 دلار تثبیت کنند. این ضعف نمودار منجر به ثبت سود معامله‌گران کوتاه مدت و ایجاد پوزیشن فروش توسط خرس‌ها شد.

در حال حاضر خرس‌ها در حال تلاش هستند تا قیمت به پایین سطح حمایت حیاتی 11178 دلار بکشانند. البته به احتمال زیاد این سطح خریداران را جذب می‌کند چون میانگین متحرک نمایی 20 روزه (11081 دلار) دقیقا زیر این سطح حمایت قرار گرفته است.

تحلیل تصویری نمودار تکنیکال قیمت بیت کوین 17 اکتبر

شیب مثبت EMA20 و ورود شاخص قدرت نسبی یا RSI به محدوده مثبت هم نشان‌دهنده برتری گاوها نسبت به خرس‌ها ست.

اگر گاوها بتوانند قیمت را از خط روند نزولی رد کنند، اولین نشانه از قدرت خواهد بود. همچنین اگر گاوها بتوانند نمودار نرخ برابری قیمت BTC/USD را به بالای کانال رسم شده بکشانند، نیروی محرکه افزایش خواهد یافت.

برخلاف این نظریه، اگر خرس‌ها بتوانند نمودار قیمت را به زیر EMA20 بکشانند، سقوط تا خط حمایت کانال محتمل خواهد شد. شکست نزولی کانال هم منجر به افزایش شدت فروش شده و می‌تواند منجر به سقوط قیمت تا 10000 دلار شود.

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 17 اکتبر (26 مهر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند