خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین، 4 نوامبر (14 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 4 نوامبر (14 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 4 نوامبر (14 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

بیت‌کوین در حال تست مجدد مقاومت اصلی در 13800 دلار است؛ این سطح به عنوان یک سطح مقاومت قوی تداوم یافته، صعود بیت‌کوین را کند کرده و باعث تسریع چندین ریجکت شده است. این واقعیت که علی رغم چندین ریجکت، خرس ها نتوانسته اند هیچ روند نزولی پایداری را  ایجاد کنند، می تواند یک سیگنال گاوی باشد.

بیت‌کوین ممکن است در آستانه بسته شدن بالای یک سطح حیاتی و مهم باشد که می تواند سکوی پرتاب بیت‌کوین به سمت 16000 دلار باشد. یک ریجکت دیگر در این سطح می توان فشار فروش شدیدی را به وجود بیاورد که باعث افت این رمزارز در روزها و هفته های آتی شود. حرکت به سمت 11900 دلار نیز می تواند یکی از گزینه های احتمالی باشد.

اگر گاوها مقاومت 13770 دلاری را کنار بزنند، بیت کوین شاهد یک شکست عمده خواهد بود انتخابات آمریکا تا حد زیادی به عنوان یک کاتالیزور نوسان در بازار رمزارز قلمداد می شود.

بسیاری بر این باورند که برنده انتخابات، پیشاپیش سرنوشت بازار سهام در ماهها و حتی سالهای آینده را تعیین می کند و همین می تواند بر قیمت بیت‌کوین نیز تاثیر گذار باشد. به نظر نمی رسد سرمایه‌گذاران نسبت به نوسانات پس از انتخابات هراسی داشته باشند و این می تواند بدان معنا باشد که بیت‌کوین بدون توجه به اینکه برنده انتخابات چه کسی است به رالی خود ادامه می‌دهد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 4 نوامبر (14آبان) اختصاصیر ارزسنتر

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 4 نوامبر (14آبان) اختصاصیر ارزسنتر

در زمان نوشتن این تحلیل، بیت‌کوین بیش از 1 درصد رشد کرده و قیمت هم اکنون 13720 دلار است و با فاصله نامحسوس درست زیر مقاومت 13800 دلاری قرار دارد.

13770 دلار که از قیمت فعلی کمی بالاتر است یک سطح حیاتی و مهم محسوب می‌شود که گاوها برای اینکه بتوانند به بالاترین مقدار ثبت شده برسند، باید این سطح را بشکنند.

بهترین فرصت خرید می‌تواند در 11942 دلار باشد. بیت‌کوین باید از مقاومت 13769 دلار بگذرد و در این صورت مقاومت بعدی 16213 دلار است. چند ساعت آینده و حتی چند روز آینده می‌تواند برای چشم انداز میان مدت بیت‌کوین سرنوشت ساز باشد.


 

 

 

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 4 نوامبر (14 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت اتریوم، 5 نوامبر (15 آبان) تحلیل قیمت اتریوم، 5 نوامبر (15 آبان)