خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین، 5 نوامبر (15 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 5 نوامبر (15 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 5 نوامبر (15 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

در چند روز گذشته خرس‌ها حتی نتوانسته‌اند قیمت بیت‌کوین (BTC) را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (13057 دلار) بکشانند و این یعنی گاوها عجله ای برای ثبت سود ندارند. این اتفاق توانست موجب دور دیگری از خرید شده و باعث شد که امروز قله جدید 14259 دلاری در سال 2020 ثبت شود.

میانگین متحرک‌های رو به بالا و حضور شاخص قدرت نسبی به محدوده بیش خرید یعنی کنترل نمودار به طور کامل در دست گاوها ست. اگر آن‌ها بتوانند قیمت را بالای 14102 دلار نگه دارند، موج صعودی بعدی شروع خواهد شد. در این صورت مقاومت بزرگ بعدی پیش روی نمودار در سطح 16200 دلار خواهد بود.

البته RSI هنوز نشانه‌هایی از واگرایی منفی را نشان می‌دهد که معمولا به عنوان علامتی قابل اعتماد در رابطه با ضعف نیروی محرکه تلقی می‌شود. ولی در یک حرکت صعودی پر قدرت، تا وقتی نمودار به سطوح پایین تر کشیده نشود، واگرایی می‌تواند یک سیگنال کاذب باشد.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 5 نوامبر (15 آبان) اختصاصی ارزسنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 5 نوامبر (15 آبان) اختصاصی ارزسنتر

حال اگر قیمت از سطوح کنونی به پایین برگردد و نمودار نرخ برابری BTC/USD به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه کشیده شود، این دیدگاه صعودی و مثبت نقض خواهد شد.

چنین حرکتی نشان‌دهنده آن خواهد بود که خرس‌ها قصد پس گرفتن کنترل نمودار را دارند و اگر نمودار به زیر سطح حمایت 12460 دلار کشیده شود و هم قدرت آن‌ها بیشتر خواهد شد.

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 5 نوامبر (15 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
قیمت بیت‌کوین به بالای 14000 دلار رسید! قیمت بیت‌کوین به بالای 14000 دلار رسید!