خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت کوین، 20 اکتبر (29 مهر)

تحلیل قیمت بیت کوین، 20 اکتبر (29 مهر)

تحلیل قیمت بیت کوین، 20 اکتبر (29 مهر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

بیت‌کوین (BTC) به سقف مقاومت کانال صعودی خود که با فشار فروش خرس‌ها مواجه می‌شود، نزدیک شده است. البته شیب مثبت میانگین متحرک نمایی 20 روزه (11201 دلار) و سطح 67 درصدی شاخص قدرت نسبی نشان‌دهنده برتری کامل گاوها ست.

اگر گاوها بتوانند از این برتری استفاده کنند و قیمت را از کانال صعودی خود خارج کنند، حرکت صعودی نیروی محرکه خواهد گرفت و نمودار می‌تواند به سرعت به 12048.05 دلار نزدیک شود. شکست این سطح مقاومت هم می‌تواند نمودار قله 52 هفته اخیر نمودار یعنی سطح 12460 دلار را به چالش بکشد.

البته بعید است که خرس‌ها بدون مقابله و تلاش تسلیم شوند. آن‌ها در ابتدا در خط مقاومتی کانال جلوی افزایش قیمت را خواهند گرفت. اگر نمودار قیمت از سطوح کنونی به پایین برگردد ولی از 11500 دلار پایین‌تر نرود، بنابراین نمودار نرخ برابری قیمت BTC/USD می‌تواند به آرامی‌ حرکت صعودی خود را ادامه دهد.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 20 اکتبر

اولین نشانه از ضعف هم با شکست سطح حمایت 11178 دلار نمایان خواهد شد. همچنین اگر خرس‌ها بتوانند قیمت را از خط حمایت کانال رد کنند، روند بازار به نفع خرس‌ها تغییر خواهد کرد.

تحلیل قیمت بیت کوین، 20 اکتبر (29 مهر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند