خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین، 17 نوامبر (27 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 17 نوامبر (27 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 17 نوامبر (27 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

در یک حرکت صعودی قدرتمند، اصلاح قیمت معمولا بیشتر از 3 روز زمان نمی‌برد. این حالت را می‌توان در جهش قیمت بیت‌کوین که از اوایل اکتبر شروع شد، دید. گاوها توانستند قیمت را از سطح مقاومت 16500 دلار رد کنند و حرکت صعودی را ادامه دهند.

نمودار نرخ برابری قیمت بیت‌کوین BTC/USD حالا می‌تواند به سمت سطح مقاومت مهم 17200 دلار حرکت کند. ممکن است دوباره گاوها بر فروش قدرتمند خرس‌ها غلبه کنند چون به محض اینکه خریداران این سطح مقاومت را رد کنند، تا قله تاریخی نمودار، سطح مقاومت دیگری جلوی راه بیت‌کوین نخواهد بود.

میانگین متحرک‌های رو به بالا و حضور شاخص قدرت نسبی در محدوده بیش خرید هم یعنی کنترل نمودار در دست گاوها ست. علاوه بر این نمودار هیچ الگوی منفی هم ایجاد نکرده که هشدار ایجاد یک قله احتمالی را بدهد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 17 نوامبر (27 آبان) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 17 نوامبر (27 آبان) اختصاصی ارز سنتر

با اینحال معامله‌گران باید مراقب باشند و گول قدرت نمودار را نخورند. بهتر است با دقت میانگین متحرک نمایی 20 روزه (15032 دلار) را زیر نظر بگیرند چون شکست این سطح می‌تواند اولین نشانه از ضعف نمودار باشد.

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 17 نوامبر (27 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین