خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین، 19 نوامبر (29 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 19 نوامبر (29 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 19 نوامبر (29 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

نیروی محرکه بیت‌کوین (BTC) در دو روز گذشته بسیار قدرتمند بود و با اینکه بسیاری از سرمایه‌گذاران معتقد بودند که سطح 17200 دلار به عنوان یک مقاومت سرسخت عمل می‌کند، ولی قیمت به راحتی از این سطح رد شد. البته این ارز دیجیتال از اوایل اکتبر حرکت افزایشی تندی را شروع کرده و اگر بخواهد با همین سرعت به صعود خود ادامه دهد، به زودی نمودار آن خسته خواهد شد.

اگر نمودار اول اصلاح کند و بعد دوباره حرکت صعودی دیگری را شروع کند، نشانه مثبتی خواهد بود چون به معنای آن است که جهش قیمت کنونی مدت زمان بیشتری دوام خواهد آورد. در حال حاضر نمودار قیمت یک کندل دوجی ایجاد کرده و این یعنی بین گاوها و خرس‌ها عدم اطمینانی نسبت به آینده نمودار وجود دارد.

اگر قیمت تا سطح میانگین متحرک نمایی 20 روزه (15528 دلار) که درست بالای سطح 38.2 درصدی از سطوح اصلاح فیبوناتچی قرار دارد، اصلاح کند، یک نشانه مثبت است. حتی اگر نمودار اصلاح هم نکند، حرکت بی روند نمودار بین 16500 تا 18500 دلار هم علامت مثبتی خواهد بود.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 19 نوامبر (29 آبان) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 19 نوامبر (29 آبان) اختصاصی ارز سنتر

برخلاف این نظریه، اگر نیروی محرکه نمودار نرخ برابری قیمت بیت کوین BTC/USD را بدون هیچ پولبکی به سمت ثبت قله جدیدی ببرد، احتمال تثبیت کردن قله تاریخی کم می‌شود. اگر چنین اتفاقی بیافتد، اصلاح نمودار سهمگین خواهد بود چون تا سطح 12500 دلار هیچ سطح حمایتی وجود ندارد.

حدود یک ماه است که شاخص قدرت نسبی یا RSI بین سطوح 70 تا 84 درصدی نوسان می‌کند که نشان‌دهنده این نکته است که روند قوی است ولی بیش از حد ادامه یافته. بنابراین با ریسک از دادن بخش‌هایی از جهش قیمت، معامله‌گران باید طمع خود را کنترل کنند و با حد ضررهای مناسب معامله کنند.

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 19 نوامبر (29 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 21 نوامبر (1 آذر) تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 21 نوامبر (1 آذر)