خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین، 26 نوامبر (6 آذر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 26 نوامبر (6 آذر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 26 نوامبر (6 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

قیمت بیت‌کوین سرانجام توانست در روز 24 نوامبر مرز 19000 دلار را بشکند و حالا تلاش می‌کند تا به سطوح بالاتر رسیده و سطح 20000 دلار را نیز رد کند. ایجاد یک کندل روزانه دوجی نشان داد که بین گاوها برای خرید بیشتر در سطوح کنونی، شک و تردید وجود دارد.

البته نکته مثبت این است که از زمان شروع این روند صعودی که از 8 اکتبر شروع شده، گاوها اجازه ندادند که قیمت اصلاح کند و حتی به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (17095 دلار) برسد. این نشان‌دهنده آن است که گاوها جلوی هرگونه کاهش قیمتی را می‌گیرند.

به خاطر این تمایل زیادی به خرید، شاخص قدرت نسبی از 21 اکتبر به بعد در محدوده بیش خرید باقی مانده است. ممکن است خرس‌ها تا قبل از سطح 20000 دلار برای جلوگیری از افزایش قیمت تلاش کنند، ولی تا وقتی که نتوانسته اند قیمت را به زیر EMA20 بکشانند، کنترل نمودار در دست گاوها خواهد بود.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 26 نوامبر (6 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 26 نوامبر (6 آذر) اختصاصی ارز سنتر

اگر نمودار نرخ برابری BTC/USD بدون اصلاح زیادی بالای سطح 20000 دلار باقی بماند، ممکن است حرکت صعودی عمودی خود را ادامه دهد و بعد به شدت به سمت پایین چرخش کند. در بازاری که نیروی محرکه صعودی قوی است، نمیتوان یک سقف برای نمودار تعیین کرد.

خرید دیوانه وار معامله‌گران معمولا خبر از ایجاد یک سقف می‌دهد، ولی تا قبل از اینکه حرکت معکوس شروع نشده، بهترین زمان برای کسب درآمد معامله‌گران محتاط نیز هست.

بنابراین بهتر است معامله‌گران در هر سطح مقاومتی بخشی از سود خود را ثبت کنند و با ایجاد حد ضررهای پشت سرهم از پوزیشن‌های خود محافظت کنند تا بتوانند در حد ممکن سود بیشتری به دست آورند.

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 26 نوامبر (6 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
درآمد ماینینگ بیت‌کوین به بالاترین سطح خود رسیده است درآمد ماینینگ بیت‌کوین به بالاترین سطح خود رسیده است