خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین، 1 دسامبر (11 آذر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 1 دسامبر (11 آذر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 1 دسامبر (11 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

اصلاح قیمت در یک روند رو به جلوی قدرتمند معمولا بین یک تا سه روز بیشتر دوام نمی‌‍آورد و این اتفاقی است که برای قیمت بیت‌کوین افتاده است.

اصلاح قیمت بیت‌کوین از سطح روزانه 19.459 دلار در تاریخ 25 نوامبر به سطح پایینتر حمایتی خود در 16.191 دلار تنها در فاصله یک روز اتفاق افتاد.

اینگونه اصلاح قیمت‌های سطحی نشان دهنده قدرت و ثبات این ارز دیجیتال است. همچنین شاهد هستیم که هیچ تمایلی در بین دارندگان بیت‌کوین برای بستن پوزیشن سود وجود ندارد و خریداران آن نیز منتظر افت بیشتر قیمت برای ورود به بازار نمانده‌اند.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 1 دسامبر (11 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 1 دسامبر (11 آذر) اختصاصی ارز سنتر

با توجه به الگوی میانگین متحرک رو به جلو و شاخص قدرت نسبی که در  محدوده خرید پرفشاری قرار دارد، می‌توانیم برتری را از آن خریداران و گاوهای قدرتمند بدانیم. هیجان برای خریداران پر شور و رساندن قیمت به محدوده بالای 19.459.22 دلار دلیلی بر این مسئله است.

اما فروشندگان عجول و خرسهای بازار نیز بیکار نخواهند نشست و آماده هستند تا با مقاومت در محدوده قیمتی 19.500 تا 20.000 دلار از پیشروی بیش از حد قیمت جلوگیری کنند. در صورتی که آنها موفق شوند و بازگشت قیمتی رخ دهد شاهد افت تا محدوده 17.200 دلار خواهیم بود.

 

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 1 دسامبر (11 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت کاردانو، 3 دسامبر (3 آذر) تحلیل قیمت کاردانو، 3 دسامبر (3 آذر)