خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین، 12 دسامبر (22 آذر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 12 دسامبر (22 آذر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 12 دسامبر (22 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

دم بلند کندل روزانه 9 دسامبر نشان می‌دهد که گاوها در زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (18283 دلار) جلوی کاهش قیمت را گرفتند، ولی نتوانستند در روز 10 دسامبر نیروی محرکه صعودی را تثبیت کنند. از این رو نمودار قیمت بیت‌کوین دوباره تحت فشار فروش قرار گرفت و در زیر EMA20 بسته شد.

امروز، گاوها دوباره شروع به خرید کردند و این از دم بلند کندل روزانه امروز هم مشخص است. این یعنی سطوح کنونی هنوز می‌تواند خریداران را جذب کند. EMA20 بدون شیب شده و شاخص قدرت نسبی هم در نزدیکی سطح میانی قرار گرفته و این کف سازی نمودار کوتاه مدت را نشان می‌دهد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 12 دسامبر (22 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 12 دسامبر (22 آذر) اختصاصی ارز سنتر

نمودار نرخ برابری BTC/USD در حال حاضر در یک کانال نزولی معامله می‌شود. اگر خرس‌ها بتوانند نمودار قیمت را به زیر خط روند نزولی بکشانند، سطح حمایت بعدی در خط روند پایینی این کانال نزولی قرار دارد. اگر این حمایت هم شکسته شود، کاهش قیمت می‌تواند تا سطح میانگین متحرک ساده 50 روزه (16525 دلار) ادامه یابد.

به احتمال زیاد گاوها به شدت از سطح حمایت 16191.02 دلار دفاع خواهند کرد. اگر نمودار از روی این سطح حمایت جهش کند، نشان‌دهنده کف سازی احتمالی در یک محدوده بزرگ خواهد بود. از طرف دیگر، اگر گاوها بتوانند ریکاوری را تثبیت کنند و قیمت را دوباره به سطوح بالای EMA20 برسانند، نمودار قیمت می‌تواند تا خط روند بالایی کانال ذکر شده حرکت کند.

خروجی صعودی از کانال می‌تواند دوباره منجر به تست دوباره محدوده مقاومتی سرسخت 19500 تا 20000 دلار شود.

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 12 دسامبر (22 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
مدیر فنی ارشد ریپل: ممکن است مجبور شویم 48 میلیون ریپل را بسوزانیم! مدیر فنی ارشد ریپل: ممکن است مجبور شویم 48 میلیون ریپل را بسوزانیم!