خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین، 17 دسامبر (27 آذر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 17 دسامبر (27 آذر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 17 دسامبر (27 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

قیمت بیت‌کوین سرانجام با یک جهش قوی توانست به سطوح بالای مقاومت 20000 دلار دست پیدا کند. این یعنی بسیاری از معامله گران بعد از شکست سطح مقاومت روانی 20000 دلار، نسبت به خرید این ارز دیجیتال اقدام کرده اند.

هر ارزی که توانسته قله تاریخی خود را بشکند، حالا در یک روند صعود پرقدرت قرار گرفته است. نمودار نرخ برابری BTC/USD یک الگوی مثلث صعودی را تکمیل کرده که هدف قیمت 22808.98 دلاری دارد. اگر نمودار از این سطح هم رد شود، ممکن است شاهد رسیدن قیمت به سطح 25000 دلار هم باشیم.

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال بیت‌کوین 17 دسامبر (27 آذر) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال بیت‌کوین 17 دسامبر (27 آذر) اختصاصی ارز سنتر

شاخص قدرت نسبی (RSI) هنوز وارد محدوده بیش خرید نشده است و این یعنی نمودار قیمت تا وقتی که در کوتاه مدت رشد بیش از حد کند، جا برای صعود بیشتر هم دارد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 17 دسامبر (27 آذر) اختصاصی ارز سنترتحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 17 دسامبر (27 آذر) اختصاصی ارز سنتر

معمولا بعد از هر خروج صعودی، نمودار قیمت به پایین بر می‌گردد و بوسه وداع می‌کند. اگر گاوها جلوی کاهش قیمت شدیدتر را بگیرند، این سطح به عنوان یک کف قیمت جدید عمل خواهد کرد. اگر چنین اتفاقی بیافتد و گاوها سطح 19500 دلار را به یک سطح حمایت تبدیل کنند، حرکت صعود ادامه خواهد یافت.

حال اگر قیمت جهت حرکت خود را تغییر دهد و به زیر سطح 17000 دلار برسد، این دیدگاه صعودی و مثبت نقض خواهد شد.

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 17 دسامبر (27 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
روز تاریخی؛ چرا عبور بیت‌کوین از مرز 20000 دلار با جهش سال 2017 متفاوت است! روز تاریخی؛ چرا عبور بیت‌کوین از مرز 20000 دلار با جهش سال 2017 متفاوت است!