خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین، 22 دسامبر (2 دی)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 22 دسامبر (2 دی)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 22 دسامبر (2 دی)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

گاوها در روزهای 19 و 20 دسامبر توانستند قیمت بیت‌کوین را از 24000 دلار رد کنند، ولی در هر دو این روزها خریداران نتوانستند سطوح بالاتر را تثبیت کنند. این یعنی خرس‌ها در محدوده 24000 تا 25000 دلار مقاومتی سرسخت از خود نشان می‌دهند.

معمولا معامله گرانی که فقط با نیروی محرکه معامله می‌کنند، بعد از اینکه متوجه جلوگیری از حرکت صعودی نمودار می‌شوند، پوزیشن‌های خود را می‌بندند. به نظر می‌رسد امروز هم این اتفاق افتاد که باعث شد قیمت تا 21934.83 دلار سقوط کند. البته دم بلند کندل امروز هم نشان داد که سرمایه گذاران به شدت جلوی کاهش قیمت را می‌گیرند.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال بیت‌کوین 22 دسامبر (2 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال بیت‌کوین 22 دسامبر (2 دی) اختصاصی ارز سنتر

سقوط قیمت امروز باعث شد که شاخص قدرت نسبی RSI از محدوده بیش خرید به سمت پایین برگردد و این علامت مثبتی است. این یعنی گاوها به احتمال زیاد تلاش خود برای ادامه روند صعود را ادامه خواهند داد. اگر موفق شوند، جهش تا 26.958 دلار ممکن خواهد شد.

البته اگر قیمت دوباره از روی محدوده مقاومتی پیش روی خود به پایین برگردد، احتمالا نمودار نرخ برابری BTC/USD برای چند روز وارد فاز بی‌روند می‌شود. تا زمانی که نمودار قیمت بالای سطح 20000 قرار گرفته، این نمودار در یک روند صعودی قدرتمند می‌باشد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 22 دسامبر (2 دی) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 22 دسامبر (2 دی) اختصاصی ارز سنتر

شکسته شدن این سطح حمایت و بسته شدن کندل روزانه در زیر آن، اولین نشانه از کاهش تقاضا در قیمت‌های بالاتر خواهد بود و احتمالا جو بازار از خرید در کاهش‌ها، به فروش در جهش‌ها تغییر خواهد کرد. اگر نمودار به سطوح زیر 20000 دلار کشیده شود، احتمال سقوط تا میانگین متحرک ساده 50 روزه (18136 دلار) وجود خواهد داشت.

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 22 دسامبر (2 دی)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
وزارت دادگستری به FBI: مقررات خود در رابطه ارز دیجیتال را بروزرسانی کنید! وزارت دادگستری به FBI: مقررات خود در رابطه ارز دیجیتال را بروزرسانی کنید!