خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین، 5 ژانویه (16 دی)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 5 ژانویه (16 دی)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 5 ژانویه (16 دی)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
ارز دیجیتال ارز دیجیتال

موج اخیر صعودی قیمت بیت کوین، شاخص قدرت نسبی (RSI) را به عمق ناحیه اشباع خرید هل داده است. دلیل این امر فشار خرید و ورود هیجانی معامله‌گران بوده است. معمولاً چنین فازی با یک لرزش همراه است که در روز گذشته شاهد آن بودیم .

قیمت بیت کوین طی روز گذشته معاملاتی تا سطح پایین روزانه خود در ۲۷,۷۶۲.۳۴ دلار نیز به پایین کشیده شده است. همچنین این کف کمی در زیر سطح ۳۸.۲ درصد اصلاحی فیبوناچی در ۲۸,۳۸۲.۷۵ دلار قرار گرفته است. با توجه به فتیله بلند شمع روز گذشته می‌توان گفت که خریداران پس از این ریزش سنگین به بازار هجوم آورده‌اند.

اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۶,۷۳۷ دلار شوند، می‌توان گفت که احساسات بازار مثبت باقی مانده و خریداران با ریزش‌های قیمت به بازار ورود می‌کنند.

به‌هرحال پس از نوسان شدید قیمت در روز گذشته، احتمال حرکات عرضی آن به‌مدت چند روز بین دو حد پایین و بالای ۲۶,۰۰۰ الی ۳۴,۷۸۶.۰۴ دلار، قبل از شروع حرکت بعدی وجود خواهد داشت.

در طرف مقابل حرکت قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه، فروش هیجانی معامله‌گران و احتمال ریزش بیشتر قیمت را تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۲۱,۵۷۸ دلار افزایش خواهد داد.

  • مقاومت‌ها: ۳۴,۷۸۶.۰۴
  • حمایت‌ها: ۲۶,۷۳۷ – ۲۶,۰۰۰ – ۲۱,۵۷۸

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 5 ژانویه (16 دی)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
قیمت بیت کوین از ۳۵,۰۰۰ دلار عبور کرد؛ رکورد تاریخی جدید قیمت بیت کوین از ۳۵,۰۰۰ دلار عبور کرد؛ رکورد تاریخی جدید