خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین، 24 اکتبر (3 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 24 اکتبر (3 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 24 اکتبر (3 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

بیت‌کوین توانست از سطح روانی 13000 دلار عبور کند و در برخی از صرافی‌ها به قیمت بالای 13245 دلار هم رسید. در حالیکه بسیاری از تحلیلگران انتظار داشتند که این رمزارز قبل از بازگشت به روند صعودی، یک دوره ی اصلاح کوتاه را تجربه کند.

در نمودار یک ساعته، قیمت بیت‌کوین بالای میانگین متحرک ساده 50 روزه معامله شد و آن را به عنوان سطح حمایتی حفظ کرد. با این حال، در ساعات گذشته، خرس‌ها توانستند بیت‌کوین را به زیر این نقطه بکشند و یک سطح حمایتی مهم دیگر شکسته شد.

باندهای بولینگر تحت فشار قرار گرفتند که این یعنی یک حرکت بزرگ قیمتی در جریان بود. باند پایینی نیز به عنوان یک سطح حمایت سلامت عمل کرد، اما شکست خرسی اخیر می تواند بیت کوین را تا 12500 دلار یعنی جایی که میانگین متحرک 100 روزه قرار دارد و بعد تا 12000 دلار که یک سطح حمایت روانی حیاتی است، پایین ببرد.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 24 اکتبر

علی رغم اصلاح و شکست اخیر، مومنتوم کلی بیت‌کوین همچنان صعودی باقی می‌ماند. این رمزارز پرچم دار دنیای کریپتو، باید به بالای باند بولینگر پایین و میانگین متحرک ساده 50 روزه برگردد و دوباره آن را به یک سطح حمایت تبدیل کند.

نمودار ورود و خروج نقدینگی، مقاومت کمی را در سمت صعودی نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد مهمترین ناحیه مقاومت بین 12,803  دلار و 13,169 قرار دارد. یک شکست بالای این نقطه می تواند بیت‌کوین را به راحتی به سمت 14000 بالا ببرد.

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 24 اکتبر (3 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
جهش قیمت لایتکوین بعد از قرارگرفتن در برنامه PayPal جهش قیمت لایتکوین بعد از قرارگرفتن در برنامه PayPal