خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین، 26 اکتبر (5 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 26 اکتبر (5 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 26 اکتبر (5 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

بیت‌کوین (BTC) کاملا در یک روند صعودی قرار گرفته و قیمت در چند روز گذشته بالای سطح پر اهمیت 12460 دلار در حال تثبیت بوده است. میانگین متحرک نمایی 20 روزه (11938 دلار) کاملا به بالا متمایل شده و RSI هم در محدوده بیش خرید است و این یعنی کنترل نمودار کاملا در دست گاوها ست.

امروز گاوها توانستند قیمت را از سطح 13214 دلار رد کنند، ولی نتوانستند در سطوح بالاتر تثبیت کنند. این نشان‌دهنده این نکته است که خرس‌ها هنوز تسلیم نشده‌اند و از سطح مقاومت 13200 دلار دفاع می‌کنند.

البته از آنجاییکه روند نمودار رو به بالا ست، گاوها به احتمال زیاد در سطح حمایت 12460 دلار شروع به خرید می‌کنند. حتی اگر این سطح هم بشکند، گاوها به تلاش خود ادامه خواهند داد و از سطح EMA20 دفاع خواهند کرد.

اگر نمودار نرخ برابری قیمت BTC/USD از روی هر یک از این دو سطح جهش کند، گاوها بار دیگر تلاش خواهند کرد تا نمودار قیمت را بالای سطح 13214 دلار تثبیت کنند. اگر موفق شوند، جهش تا 14000 دلار در دستور کار قرار خواهد گرفت.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین 26 اکتبر

حال اگر خرس‌ها قیمت را به زیر EMA20 بکشانند، این دیدگاه مثبت و صعودی نقض خواهد شد. چنین اتفاقی می‌تواند به ما بگوید که جهش قیمت کنونی تله خرسی بوده است.

وقتی امروز خرس‌ها اجازه ندادند که قیمت بالای سطح 13214 دلار تثبیت شود، تلاش گاوها برای ادامه روند صعودی را خنثی کردند. فروشندگان در نمودار چهار ساعته توانستند قیمت را تا سطح حمایت آنی EMA20 پایین بیاورند.

در حال حاضر گاوها قصد دارند که نمودار قیمت را بالای EMA20 نگه دارند، ولی واگرایی منفی RSI نشان‌دهنده آن است که احتمالا نیروی محرکه کاهش یافته است.

شکست سطح حمایت EMA20 می‌تواند منجر به تست دوباره سطح حمایت 12460 دلار شود. از طرفی جهش قدرتمند قیمت از روی این سطح می‌تواند روند صعودی را ادامه دهد.

 

تحلیل قیمت بیت‌کوین، 26 اکتبر (5 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ماینرهای اتریوم قصد فروش ندارند ماینرهای اتریوم قصد فروش ندارند