خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین پیش بینی روند صعودی بیت کوین تا 150 هزار دلار و اتر تا 9000 دلار

پیش بینی روند صعودی بیت کوین تا 150 هزار دلار و اتر تا 9000 دلار

پیش بینی روند صعودی بیت کوین تا 150 هزار دلار و اتر تا 9000 دلار
زمان مطالعه : 3 دقیقه
سنا نجفیان سنا نجفیان

یکی از بنیان‌گذاران شرکت بلاک فایر معتقد است که بازار صعودی باز خواهد گشت و سبب افزایش قیمت شدید برخی ارزهای دیجیتال بازار به ویژه بیت کوین و اتر می‌شود. این تحلیل‌گر و یکی از بنیان‌گذاران شرکت بلاک فایر بر این عقیده است که قیمت بیت کوین تا ۱۵۰,۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

سیمون ددیک در پیام توییتری خود نوشت که این افزایش قیمت بازتابی گسترده در کل بازار نخواهد داشت، اما قیمت برخی آلت کوین‌های مطرح بازار را با افزایشی چشم‌گیر همراه خواهد کرد.

صعود سرسام‌آور قیمت بیت کوین در ماه دسامبر ۲۰۱۷ (۱۰ آذر ۹۶) با افزایش توجه رسانه‌ها به بازار ارزهای دیجیتال روبه رو کرد.

از سوی دیگر، بازار عرضه‌های اولیه سکه (ICO) داغ بود و ترس از عقب افتادن (FOMO) باعث شده بود تا هر پروژه‌ای بتواند سیلی از سرمایه‌گذاران را به‌سمت خود جذب کند.

با تمام این اوصاف، جای تعجب نداشت که تمام آلت کوین‌های بازار بتوانند در طول سال ۲۰۱۷ رشدی قابل توجه داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خواب زمستانی آلت کوین

ددیک در بخشی از توییتش اعلام کرد که این اتفاق دوباره رخ نخواهد داد و این بار با بازگشت روند صعودی بیت کوین، تنها تعداد کمی از آلت کوین‌های مطرح بازار با افزایش قیمت همراه می‌شوند.

وی حتی دقیق تر به این نکته اشاره کرد و افزود، قیمت بیت کوین با رشدی ۱,۴۰۰ درصدی نسبت به قیمت فعلی ۹,۷۵۰ دلاری‌اش مواجه می‌شود و به ۱۵۰,۰۰۰ دلار می‌رسد.

به‌عقیده ددیک، عملکرد اتر بهتر از بیت کوین خواهد بود و افزایشی ۳,۵۷۰ درصدی خواهد داشت. در حال حاضر اتر در محدوده ۲۴۵ دلار قرار دارد و با افزایشی این چنینی به ۹,۰۰۰ دلار می‌رسد.

او همچنین بایننس کوین را نیز به‌عنوان یکی از ارزهای خوب بازار می‌داند و معتقد است با افزایشی ۲,۷۵۰ درصدی به ۵۰۰ دلار خواهد رسید.

بیشتر بخوانید: بایننس کوین چیست؟

ددیک پیش‌بینی‌هایش را به همینجا تمام نمی‌کند. به‌گفته او چین لینک و تزوس به ۲۰۰ دلار خواهند رسید و به ترتیب ۴,۴۵۰ و ۶,۸۰۰ درصد رشد خواهند کرد. ددیک بیشترین صعود را متعلق به وی چین (VeChain) می‌داند. او در توییتش نوشت که وی چین با ۱۴,۱۰۰ درصد افزایش قیمت ۱ دلار خواهد شد. این ارز دیجیتال در حال حاضر ۰.۰۰۷ دلار قیمت دارد.

وی چین به تازگی نیز قراردادهای همکاری خوبی را با تأمین‌کنندگان گوشت در چین و شعبه چین شرکت والمارت به امضا رسانده است. ره ‌گیری محصولات غذایی از جمله اهداف این قراردادهاست.

پیش بینی روند صعودی بیت کوین تا 150 هزار دلار و اتر تا 9000 دلار

1
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
خالق کاردانو، رمز ارزها را جنبشی سیاسی  خواند! هاسکینسون خالق کاردانو، رمز ارزها را جنبشی سیاسی خواند!