خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین خرید بیت کوین در فروشگاه‌های زنجیره‌ای از طریق اپلیکیشن!

خرید بیت کوین در فروشگاه‌های زنجیره‌ای از طریق اپلیکیشن!

خرید بیت کوین در فروشگاه‌های زنجیره‌ای از طریق اپلیکیشن!
زمان مطالعه : 4 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

شرکت سازنده دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین (LibertyX)، با فروشگاه‌های زنجیره‌ای Rite Aid، CVS و 7Eleven همکاری خود را آغاز کرده تا متقاضیان خرید بیت‌کوین بتوانند براحتی و با پول نقد از 20 هزار دستگاه مستقر شده در این فروشگاه‌ها ارز دیجیتال خود را دریافت کنند.

خلاصه:

  • کمپانی سازنده دستگاه خودپرداز بیت‌کوین با نام LibertyX با فروشگاه‌های 7Eleven ، CVS و Rite Aid همکاری خود را آغاز کرده است. 
  • این قرارداد کاربران اپلیکیشن (LibertyX) را قادر می‌سازد تا برای خرید بیت‌کوین با پول نقد از 20000 فروشگاه طرف قرارداد در سراسر آمریکا استفاده کنند. 
  • فعلا اکثر کارمزد‌ها حذف شده‌اند ولی برای استفاده از این سرویس باید در صف انتظار ثبت‌نام کنید.

 

کمپانی سازنده دستگاه خودپرداز بیت‌کوین یعنی (LibertyX) در ماموریت خود برای در دسترس قرار دادن بیت‌کوین این امکان را در اکثر مناطق شهر فراهم کرده است تا مشتریان بتوانند از نزدیک‌ترین دستگاه به محل زندگی‌شان استفاده کنند. 

این کمپانی همچنین اعلام کرد که با قراردادی که با فروشگاه های 7Eleven, CVS و Rite Aid بسته، از حالا کاربرانش می توانند با پول نقد از 20.000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده آمریکا، بیت‌کوین بخرند.

البته به جای استفاده از دستگاه‌های خودپرداز، LibertyX کاری کرده که همه خریداران بیت‌کوین ابتدا اپلیکیشن iOS یا اندروید این کمپانی را دانلود کنند و بعد با اسکن کد خرید در فروشگاه‌های طرف قرداد با پول نقد خود تراکنش را انجام دهند.

بیشتر بخوانید: تراکنش‌های بیت کوین به چند دسته تقسیم می‌شوند؟ related_content

عملیات خرید بیت‌کوین با این روش به این صورت انجام می شود

ابتدا کاربران اپلیکیشن LibertyX، آدرس های بیت‌کوین خود را وارد نرم‌افزار کرده و بعد گزینه "Start Purchase" را انتخاب می‌کنند. بعد از این مرحله، کاربران باید یکی از فروشگاه‌های  نزدیک‌ به محل سکونتشان را انتخاب کنند و بعد دکمه "add cash now" را بزنند. سپس صندوقدار فروشگاه 7Eleven بارکد LibertyX را اسکن می کند و مشتری هم پول نقد ( بین 20 تا 500 دلار) را به صندوقدار می‌دهد. 

تنها کاری که می ماند این است که مشتری کارمزد‌های لازم را پرداخت کند (4.95 دلار کارمز خدمات فروشگاه و "کارمزد ماینری که مشتری انتخاب کرده") و بعد گزینه "convert to Bitcoin" را در اپلیکیشن انتخاب کند و به راحتی با پول نقد بیت کوین بخرد.

مدیر‌عامل و یکی از موسسین LibertyX طی بیانیه‌ای اعلام کرد:

 

blockquote

بیت‌کوین یکی از هیجان‌انگیز ترین اختراعات بشر در دهه گذشته بوده است، ولی پذیرش آن توسط عدم اعتماد و نبود دسترسی کافی محدود شده است. برای همین می‌خواستیم حضور خود را پررنگ کنیم تا هر کسی بتواند از فروشگاهی که هر روز از آن خرید می‌کند، بیت کوین بخرد. حالا همه تا خریداری بیت‌کوین و عضوی از جامعه جهانی آن شدن، تنها چند کیلومتر فاصله دارند.

blockquote

کمپانی (LibertyX) در حال حاضر بخش جستجوی فروشگاه را در وبسایت خود راه انداخته تا مشتریان علاقه‌مند به خرید ارز دیجیتال در قبال پول نقد بتوانند نزدیکترین فروشگاه را پیدا کنند. لازم به ذکر است که بنابر بخش پرسش و پاسخ وبسایت LibertyX، این کمپانی اطلاعات مشتریان از جمله نام، آدرس، تاریخ تولد و تصویری از کارت شناسایی کاربرانش را درخواست می‌کند.

متاسفانه هر کسی که بخواهد برای خرید بیت‌کوین با پول نقد به نزدیک ترین فروشگاه CVS برود، باید کمی بیشتر صبر کند. چرا که در حال حاضر همه فروشگاه‌های ثبت شده در وبسایت (LibertyX) در وضعیت "لیست انتظار" هستند و هنوز مشخص نیست که امکان استفاده از آنها چه زمان مهیا می‌شود.

خرید بیت کوین در فروشگاه‌های زنجیره‌ای از طریق اپلیکیشن!

2
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
اتریوم، گزینه پرداختی پلتفرم apple pay اتریوم، گزینه پرداختی پلتفرم apple pay