بایت بال

بایت بال
زمان مطالعه : 2 دقیقه
گروه خبری گروه خبری

ارز دیجیتال بایت بال (Byteball) فاقد بلاک چین است این بدان معناست که استفاده از سیستم ایکو در شبکه غیر ممکن است و حتی استخراج بایت بال به مفهوم سنتی کلمه امکان پذیر نیست.

ByteBall

بایت بال بجای بلاک چین از فناوری گراف جهت دار غیر مدور (directed acyclic graph) استفاده می‌کند. ایده‌ای که موجب مرتب سازی موضعی می‌شود. این بدان معناست که، الگوریتم گراف جهت دار می‌تواند زنجیره‌ای را که به صورت پی در پی از اولین تراکنش جابجا می‌شود را در یک ترتیب مرتب قرار دهد و آن را به زنجیره بعدی پیوند دهد.

پیوندهای ایجاد شده، هش‌های زنجیرهٔ قبلی را با خود حمل می‌کنند و توسط آن‌ها تایید می‌شوند. بنابراین فرایند استخراج در بایت بال کاملا غیر ممکن می‌شود.

نحوهٔ خرید بایت بال

از آن جایی که پروژه هنوز تکمیل نشده است، نتوانسته است نگاه‌ها را به خود جلب کند. بدین ترتیب تعداد صرافی‌هایی که بایت بال را در فهرست مبادلهٔ خود قرار داده‌اند بسیار کم است. با این وجود صرافی‌هایی که اقدام به فروش بایت بال کرده‌اند شناخته شده هستند:

بیت رکس (Bittrex)

کریپتوپیا (Cryptopia)

کریپتوکس (Cryptox)

بیشتر بخوانید: پلتفرم جدید ایجاد صندوق رمزنگاری شخصی

چگونه دارایی خود را ذخیره کنیم؟

بایت بال فورکی از بلاک چین اتریوم است. به همین خاطر ذخیرهٔ آن در بیشتر کیف پول‌های رمزارز امکان پذیر است. شما می‌توانید بایت بال را در کیف پول‌های جکس (Jaxx)، اتومیک (Atomic) و غیره ذخیره کنید. همچنین کاربران بایت بال می‌توانند از کیف پول‌های سخت افزار مانند نانو لجر ۵ استفاده کنند.

مزایا

استفاده از فناوری قرارداد هوشمند: به لطف این فناوری امکان کلاهبرداری در تراکنش‌ها از بین رفته است.

امکان ارسال ارز دیجیتال از طریق ایمیل یا پیام رسان: پس از ارسال گیرنده باید روی پیام کلیک کند تا مجددا از طریق سایت به طور خودکار به کیف پول گیرنده ارسال شود.

سیستم تراکنش همه چیز تمام: همانطور که گفتیم سیستم دارای یک زنجیرهٔ واحد است و به همین خاطر پیوندها هیچگاه از بین نمی‌روند و تراکنش‌های مالی در سیستم ثابت می‌مانند.

بایت بال

1
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
بلاکچین و ایفای نقش آن در پلتفرم های VR بلاکچین و ایفای نقش آن در پلتفرم های VR
دش چیست؟
دش چیست؟
گروه خبری گروهخبری

27 اردیبهشت 99