خانه اخبار ارزها کاردانو در رتبه سوم جدول ارزهای رمزنگاری قرار گرفت

کاردانو در رتبه سوم جدول ارزهای رمزنگاری قرار گرفت

کاردانو در رتبه سوم جدول ارزهای رمزنگاری قرار گرفت
زمان مطالعه : 3 دقیقه
کوین سرا کوین سرا

کاردانو روند صعودی تازه ای شروع کرد و حجم خرید آن در تاریخ 26 فوریه افزایش یافت.

 قیمت کاردانو در روز گذشته به رکورد جدید 1.29 دلار رسید و این ارز به لحاظ ارزش بازار در رتبه سوم جدول ارز رمزنگاری قرار گرفت.

داده های کوین تلگراف مارکتس و تریدینگ ویو نشان می دهند که قیمت کاردانو در ساعات ابتدایی روز معاملاتی 26 فوریه در سطح 0.98 دلار بود، اما در ادامه قیمت آن 27 درصد افزایش یافت و به سطح 1.29 دلار رسید. در حال حاضر، کاردانو در حدود سطح 1.34 دلار معامله می شود.

پس از راه اندازی هارد فورک مری بر روی شبکه تست نت کاردانو، قیمت این ارز در طول ماه فوریه روند صعودی گرفت. این به روز رسانی قابلیت اجرای قراردادهای هوشمند را فراهم می کند و این بلاک چین را به یک شبکه چند ارزی مانند اتریوم تبدیل خواهد کرد.

تاریخ راه اندازی هارد فورک مری در شبکه اصلی مشخص شد

افزایش اخیر قیمت همزمان با انتشار توییت شارل هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، بود. براساس این توییت، هارد فورک مری در اول ماه مارس در شبکه اصلی فعال خواهد شد:

 

blockquote

خانم ها و آقایان، زمان راه اندازی نزدیک است. هاردفورک مری به زمان راه اندازی خود نزدیک می شود: به دوران مری خوش آمدید. 

blockquote

قیمت کاردانو اخیرا به بالای سطح 1.17 دلار رسید، اما فشار فروش و کاهش قیمت ها در بازار ارز رمزنگاری باعث شد تا قیمت آن در تاریخ 25 فوریه به زیر سطح 1.00 دلار کاهش پیدا کند.

پس از آن، حجم معاملات کاردانو افزایش یافت و به رکورد جدید 12.8 میلیارد دلار رسید. قراردادهای باز آتی این ارز نیز به 580 میلیون دلار رسیدند و این ارز پس از عبور از لایت کوین، رتبه سوم بازار مشتقات را از آنِ خود کرد.

براساس داده های کوین تلگراف مارکتس پرو، شرایط بازار برای مدتی به نفع کاردانو بوده است. امتیاز وُرتکس (VORTECS) کوین تلگراف مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از طریق داده هایی همچون احساس بازار، حجم معاملات، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت های توییتر حاصل می شود.

همانطور که نمودار فوق نشان می دهد،  امتیاز وُرتکس برای کاردانو در تاریخ 25 فوریه به عدد 79 رسیده، یعنی حدود 24 ساعت قبل از این که قیمت آن 27 درصد افزایش پیدا کند و به جدیدترین رکورد خود برسد.

قابلیت اجرای قرارداد هوشمند مولفه اصلی به روزرسانی هارد فورک مری است و انتظار می رود دوره جدیدی از عملکرد و کارآمدی برای اکوسیستم کاردانو آغاز شود. وقتی که این هاردفورک در شبکه اصلی راه اندازی شود، برنامه های مالی غیر متمرکز می توانند بر روی این شبکه کار کنند و همچنین این شبکه به مکانی برای کاربرانی تبدیل خواهد شد که به دنبال راه فرار از هزینه های بالای گس در شبکه اتریوم هستند.

کاردانو در رتبه سوم جدول ارزهای رمزنگاری قرار گرفت

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ارائه خدمات رمزارز توسط یکی از بزرگترین بانک‌ های سوئیسی ارائه خدمات رمزارز توسط یکی از بزرگترین بانک‌ های سوئیسی