خانه اخبار ارزها اخبار آلت کوین ها بعد از یک رالی قیمتی 100 درصدی، حجم بازار کاردانو از بیت کوین کش، پیشی گرفت!

بعد از یک رالی قیمتی 100 درصدی، حجم بازار کاردانو از بیت کوین کش، پیشی گرفت!

بعد از یک رالی قیمتی 100 درصدی، حجم بازار کاردانو از بیت کوین کش، پیشی گرفت!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

قیمت کاردانو(ADA) در هفته ی گذشته، رشدی بیشتر از 100 درصد را تجربه کرده است. کاردانو بعد از این رالی توانست جایگاه بیت کوین کش(BCH) را در رده ی ششم برترین ارز های دیجیتال بازار از نظر حجم بازار تصاحب کند. 

دو عامل اساسی باعث رشد قدرتمند ADA در هفته های گذشته شده است. اولین عامل، رالی قیمتی اکثر آلت کوین پس از رالی قیمتی بیت کوین به سمت 36400 دلار بود. عامل دوم این رالی قیمتی، به روز رسانی های مهم شبکه ی این ارز در سال 2021(1400) می باشد.

اشتیاق برنامه نویسان برای توسعه ی قرارداد های هوشمند در بستر کاردانو

کاردانو شبکه ی Shelley را در سال 2020(1399) عملیاتی کرد. این یک دستاورد عظیم برای کاردانو به عنوان یک پروتکل بلاک چینی اثبات گواه به شمار می رود.

همین امر باعث بهبود جو روانی مثبت بازار در خصوص پروژه ی کاردانو شد. 

با این حال، قرارداد های هوشمند، هنوز به صورت کاربردی بر روی بلاک چین کاردانو عملیاتی نشده است. با عملیاتی شدن قرارداد های هوشمند، بسیاری از پلتفرم های DeFi و همچنین برنامه های غیر متمرکز می توانند بر بستر شبکه ی کاردانو عملیاتی شوند. 

یکی از محققان  Binance Academy  اعلام کرد که قرارداد های هوشمند کاردانو با ارائه ی به روز رسانی Goguen، عملیاتی خواهند شد. با توجه به اهمیت این به روز رسانی، جو روانی بازار در خصوص ADA در حال بهبود می باشد. 

“تا ماه دسامبر سال 2020(آذر 99)، قرارداد های هوشمند بر بستر این بلاک چین قابل به کارگیری نمی باشد. در نقشه ی راه این پروژه آمده است که این قابلیت در به روز رسانی Goguen ارائه خواهد شد. بعد از Goguen، به روز رسانی Basho بر روی بهینه سازی مقیاس پذیری و همکاری ها تمرکز می کند. در به روز رسانی  Voltaire نیز یک سیستم خزانه داری جدید برای آدرس دهی توکن های governance معرفی می گردد.”

قرارداد های هوشمند در بستر شیکه ی کاردانو، یک تفاوت اصلی با دیگر بلاک چین ها خواهند داشت زیرا که به برنامه نویسان اجازه خواهد داد تا بتوانند قرارداد های هوشمند خودکار را بر اساس شرایط برنامه نویسی، توسعه دهند. این به انعطاف پذیری برنامه نویسان و برنامه های غیر متمرکز کمک شایانی خواهد کرد. 

حرکت قیمتی فعلی تا حد زیادی تکنیکال می باشد!

اگرچه که به روز رسانی های مهم کاردانو به زودی عملیاتی خواهند شد، اما در طی این رالی قیمتی هیچ اعلامیه ای مبنی بر عملیاتی شدن این به رور رسانی ها اعلام نشده بود. 

تحلیلگران تکنیکال در اواخر ماه دسامبر(اوایل دی)، رالی قیمتی ADA را پیشبینی کرده بودند و این رمز ارز طبق پیشبینی ها عمل کرد. 

در تاریخ 30 دسامبر(10 دی)، Michael van de Poppe، تحلیلگر تمام وقت Amsterdam Stock Exchange، در این خصوص گفته بود که معتقد است کاردانو در سه ماهه ی اول سال 2021(1399-1400) عملکرد خوبی را خواهد داشت.

” یکی از پلتفرم هایی که در سه ماهه ی پیش رو به خوبی عمل خواهد کرد، کاردانو می باشد. ارز های برتر بازار حرکت خود را زودتر از بقیه شروع می کنند و کاردانو یکی از این ارز های برتر است. مادام اینکه سطح 0.11 یا 0.15 دلار حفظ شود، حرکت قیمتی به سمت 0.27 دلار و 0.40 دلار ادامه خواهد داشت.”

ترکیبی از فاکنور های تحلیل تکنیکال و همچنین انتظارات در خصوص به روز رسانی قرارداد های هوشمند در سال 2021(1400)، عوامل این رالی قیمتی می باشند.

تحلیلگران معتقد اند در صورت تثبیت قیمتی بیت کوین در بالای 34000 دلار، آلت کوین های با حجم بازار بزرگ، مانند کاردانو قدرتمند عمل خواهند کرد. 

بعد از یک رالی قیمتی 100 درصدی، حجم بازار کاردانو از بیت کوین کش، پیشی گرفت!

در این باره بیشتر بخوانید

رسیدن بیت کوین به یک میلیون دلار کاملاً منطقی است

یک گزارش: ۹۰ درصد معاملات بزرگ بیت کوین از سمت چین است

بیت کوین در واکنش به اظهار نظر لاگارد سقوط کرد

تحلیل گر معروف : روند صعودی بازار آلتکوین‌ها در راه است

گلدمن ساکس: بیت کوین در مسیر بلوغ قرار دارد

۴۱۰ میلیون دلار بیت کوین در معاملات فیوچرز بایننس نقد شده است

اولین تراکنش بیت کوین ۱۲ سال پیش در چنین روزی ارسال شد

اصلاح قیمتی موجب شد تا بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قوی منتقل بشود!

ویلی وو: بیت کوین می‌تواند در سال ۲۰۲۱ ارزش کل بازار طلا را پشت سر بگذارد

بانک HSBC در بریتانیا تراکنش‌های مربوط به بیت کوین را مسدود کرد

بسته حمایتی 3 تریلیون دلاری بایدن، موج صعودی بیت کوین را تقویت خواهد کرد

ترامپ دستور مسدودسازی برنامه‌های پرداخت چینی را صادر کرد؛ اقدامی مثبت برای بیت کوین

شرایط صعودی بودن روند حرکتی قیمت بیت‌کوین در ماه اکتبر

توکن جدید صنعت دیفای، Compound شگفتی ساز شد!

هاسکینسون خالق کاردانو، رمز ارزها را جنبشی سیاسی خواند!

خرید 5000 ATM بلاک چینی توسط بزرگترین بانک روسیه!

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ارز XRP به بالای ۰.۳۱ دلار رسید و از لایتکوین پیشی گرفت ارز XRP به بالای ۰.۳۱ دلار رسید و از لایتکوین پیشی گرفت