خانه اخبار ارزها اخبار آلت کوین ها با ادامه رشد حوزه دیفای، قیمت چین لینک به سقف تاریخی جدیدی رسید

با ادامه رشد حوزه دیفای، قیمت چین لینک به سقف تاریخی جدیدی رسید

با ادامه رشد حوزه دیفای، قیمت چین لینک به سقف تاریخی جدیدی رسید
زمان مطالعه : 5 دقیقه
ایران کیریپتو کارسنی ایران کیریپتو کارسنی

با صعود آلت کوین‌ها در روز دوشنبه و رشد حوزه دیفای، قیمت توکن شبکه چین لینک به نام LINK نیز توانست سقف تاریخی جدید 23.6 دلاری را ثبت کند.

قیمت رمز ارز LINK شبکه چین لینک طی 24 ساعت گذشته با رشد 19 درصدی خود، سقف تاریخی جدیدی را ثبت کرد. به استناد سایت Tradingview.com، رمز ارز لینک از کف روزانه زیر 20 دلار، به بالاترین سطح تاریخی برابر با 23.60 دلار رسیده است.

رشد عظیم چین لینک و رسیدن به سقف تاریخی جدید

این اتفاق به این معناست که رمز ارز چین لینک طی هفته گذشته 37 درصد و طی 30 روز گذشته، 65 درصد رشد قیمت داشته است. یکی از انجمن‌های Chainlink به نام Link Marines نیز چشم‌انداز صعودی نسبت به این رمز ارز داشته و حتی پیش‌بینی کرده است که توکن لینک تا اواخر مارس سال جاری (فرودین 1400)، به جایگاه سوم ارزهای دیجیتال برتر بازار خواهد رسید.

برای اینکه این اتفاق بیفتد، چین لینک باید با ثبت سقف های تاریخی جدید، 5 ارز دیجیتال دیگر را پشت سر گذاشته و ارزش بازار خود را 15 میلیارد دلار افزایش دهد. این پیش‌بینی بسیار جاه طلبانه است، اما در محتمل‌ترین حالت از آنجایی که رمز ارز LINK تنها تقریبا 300،000 دلار از نظر مارکت کپ با لایت کوین فاصله دارد، می‌تواند به جایگاه چهارم برسد.

Chainlink با ارزش بازار 8.9 میلیارد دلاری؛ هم‌اکنون در رتبه هشتم رمز ارزهای برتر بازار قرار دارد.

جدیدترین آپدیت‌های ChainLink

شبکه چین لینک که اوراکل‌های قیمت‌گذاری را برای بخش امور مالی غیر متمرکز فراهم می‌کند، از نظر خدمات و خوراک‌های داده همچنان رو به گسترش است. جدیدترین اوراکل خوراک قیمت این بلاک چین، LTC/USD است که داده‌های جمع‌آوری شده از تعدادی از منابع را دریافت کرده و قیمت دقیق‌تری را برای رمز ارز لایت کوین ارائه می‌کند.

پروتکل‌های دیفای بیشتر و بیشتری به چین لینک به‌عنوان استانداردی برای اوراکل‌های داده رجوع می‌کنند. از جمله جدیدترین پلتفرم‌هایی که خوراک‌های Chainlink را اتخاذ کرده‌اند شامل NULS ,Opyn ,Neutrino ,Paxos ,Warp Finance ,Poolz و SynLev هستند.

یکی از محققان صنعت با نام کاربری توییتری The Crypto Oracle، از رشد حوزه امور مالی غیرمتمرکز به‌عنوان یکی از محرک‌های پشت موفقیت چین لینک یاد کرده است:

 

blockquote

Chainlink حقیقتا یکی از موتورهای اصلی رشد دیفای است و تاثیر شبکه و هزینه‌های داده، میان پروژه‌ها و زنجیره‌ها به اشتراک گذاشته خواهد شد.

blockquote

شبکه چین لینک همچنین اخیرا یک وبسایت چینی راه‌اندازی کرده است که می‌تواند در حال حاضر یکی از محرک‌های افزایش مومنتم در قاره آسیا محسوب شود.

دیگر ارزهای دیجیتال

توکن Link چبین لینک تنها کریپتویی نیست که رشد قیمت بزرگی داشته است. با اینکه 10 رمز ارز برتر بازار هم‌اکنون نسبتا روند خنثی دارند، اما بایننس کوین با صعود 9 درصدی، چند ساعت پیش به سقف تاریخی خود کمی پایین‌تر از 47 دلار رسید. یکی دیگر از توکن سوزی‌های BNB قرار است اجرایی شود که با کاهش عرضه، عموما محرکی برای افزایش مومنتم این ارز دیجیتال است.

پولکادات (DOT) و کاردانو (ADA) پس از آخر هفته خنثی، اکنون در حال صعود هستند و با نوسان نرخ تسلط بیت کوین، خبرهای شروع آلت سیزن به گوش می‌رسد.

با ادامه رشد حوزه دیفای، قیمت چین لینک به سقف تاریخی جدیدی رسید

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ویلی وو: بیت کوین ۳۰۰ هزار دلاری دور از انتظار نیست! ویلی وو: بیت کوین ۳۰۰ هزار دلاری دور از انتظار نیست!