خانه اخبار ارزها هزاران بازرگان دیگر قادر به پذیرش XRP نخواهند بود

هزاران بازرگان دیگر قادر به پذیرش XRP نخواهند بود

هزاران بازرگان دیگر قادر به پذیرش XRP نخواهند بود
زمان مطالعه : 1 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

کوین‌گیت (CoinGate) ارائه دهنده‌ی پرداخت کریپتویی مستقر در لیتوانی از قطع پشتیبانی از XRP در ۱۵ ژانویه(۲۶ دی) خبر داده است.

این بدان معناست که بیش از ۴۰۰۰ بازرگان دیگر نمیتوانند این ارز دیجیتال را از طریق این سرویس، دریافت کنند. در حالی که دلیل منع XRP به طور دقیق مشخص نشده است، اما این امر به وضوح مربوط به نبرد حقوقی ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است.

کوین‌گیت که در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد، امکان دریافت پول با بیت کوین و آلتکوین‌های مختلف را برای مشاغل سراسر جهان فراهم کرد و اکنون بیش از ۵۰ ارز دیجیتال را پشتیبانی میکند.

بیت‌پی(BitPay) که برترین سرویس پرداخت کریپتویی با بیش از ۵۰,۰۰۰ بازرگان است، هنوز تصمیم به چنین اقدامی نگرفته است. مدتی است که صرافی‌های بزرگ در حال متوقف کردن یا حذف کردن XRP هستند. کاربران بایننس آمریکا از امروز دیگر قادر به واریز XRP نیستند.

اما Uphold ،Bittrue و Gatehub از معدود صرافی‌های XRP دوستی هستند که تا زمان حکم دادگاه، از کنار گذاشتن XRP خودداری کرده‌اند.

هزاران بازرگان دیگر قادر به پذیرش XRP نخواهند بود

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت استلار، 14 ژانویه (25 دی) - اختصاصی ارز سنتر تحلیل قیمت استلار، 14 ژانویه (25 دی) - اختصاصی ارز سنتر