خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت کریپتو کوین، 13 ژانویه (24 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت کریپتو کوین، 13 ژانویه (24 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت کریپتو کوین، 13 ژانویه (24 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

جهش قیمت کریپتو کوین از روی سطح حمایت 0.058 دلار در روز 3 ژانویه، پنج روز به سد 0.093 دلار برخورد کرد. البته گاوها با EMA20 جلوی کاهش قیمت را گرفتند ولی تلاش دوباره آن‌ها بی نتیجه ماند و نمودار قیمت در کاهش‌های 10 ژانویه به زیر این سطح حمایت کشیده شد.

بعد از اینکه نمودار به زیر میانگین متحرک نمایی 20 کندله (0.069 دلار) کشیده شد، سقوط تا سطح حمایت 0.0583 دلار ادامه یافت. در این سطح بود که گاوها مثل دفعه پیش شروع به خرید کردند. البته شدت خرید به حدی نبود که قیمت از EMA20 رد شود.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال کریپتو کوین 13 ژانویه  (24 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال کریپتو کوین 13 ژانویه  (24 دی) اختصاصی ارز سنتر

در حال حاضر میانگین متحرک‌های 20 و 50 کندله تقاطع نزولی کرده اند و RSI هم به زیر سطح میانی رفته و این یعنی برتری خرس‌ها بیشتر است.

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می‌کنید، نمودار قیمت یک الگوی سر و شانه معکوس را ایجاد کرده که با رد شدن از خط گردن و حوالی 0.07 دلار تکمیل می‌شود. این الگو می‌تواند بازگشت معتبری را نشان دهد و هدف قیمت 0.082 دلاری دارد.

اگر گاوها تا چند کندل آینده بتوانند نمودار نرخ برابری CRO/USDT را از این خط گردن رد کنند، تست دوباره سطح مقاومت 0.087 دلار  و بعد 0.093 دلار ممکن خواهد شد.

از طرف دیگر، اگر گاوها نتوانند قیمت را از خط گردن رد کنند، به احتمال زیاد نمودار تا چند روز بین این سطح و سطح حمایت 0.583 دلار نوسانات بی روند را تجربه خواهد کرد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت کریپتو کوین 13 ژانویه (24 دی) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت کریپتو کوین 13 ژانویه (24 دی) اختصاصی ارز سنتر

اما اگر قیمت به زیر سطح حمایت 0.058 دلار کشیده شود، علامت منفی بزرگی خواهد بود. چرا که این سطح به عنوان خط گردن الگوی سر و شانه بزرگتر هم هست و تکمیل این الگو می‌تواند قیمت را تا حوالی 0.045 دلار هم پایین بیاورد.

تحلیل قیمت کریپتو کوین، 13 ژانویه (24 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
برادران Winklevoss در لیست برترین میلیاردر های بیت کوینر Forbes قرار گرفتند! برادران Winklevoss در لیست برترین میلیاردر های بیت کوینر Forbes قرار گرفتند!