خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت کرو، 5 ژانویه (16 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت کرو، 5 ژانویه (16 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت کرو، 5 ژانویه (16 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

نمودار قیمت کرو بعد از رونمایی و تنها در یک روز جهشی بسیار بزرگ را تجربه کرد و با یک پامپ به حوالی 25 دلار رسید. بعد از آن سقوط نمودار شروع شد و تنها در 72 روز قیمت این توکن به 0.33 دلار رسید!

در سطح 0.33 دلار، نمودار یک الگوی دو دره تشکیل داد و بعد از با صعودی پر قدرت به نزدیکی 1 دلار رسید. گاوها در سطح 61.8 درصدی سطوح اصلاح فیبوناتچی جلوی کاهش قیمت را گرفتند ولی باز هم نتوانستند نمودار را به سطوح بالای 1 دلار ببرند.

در روزهای آخر 2020، این نمودار حرکت صعودی خود را شروع کرد و از آن زمان تاکنون گاوها به شدت از میانگین متحرک نمایی 20 کندله (0.64 دلار) دفاع کرده اند. هر دو میانگین متحرک 20 و 50 کندله به بالا متمایل شده اند و RSI هم در محدوده مثبت است، این نشان دهنده برتری گاوها نسبت به خرس‌ها ست.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال کرو 5 ژانویه (16 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال کرو 5 ژانویه (16 دی) اختصاصی ارز سنتر

اگر نمودار بتواند سطح 23.6 درصدی سطوح اصلاح فیبوناتچی (0.71 درصدی) که در گذشته از خود مقاومت نشان داده را پشت سر بگذارند، حرکت به سمت مقاومت سرسخت 1 دلار شروع خواهد شد. اگر نمودار قیمت این مقاومت را هم بشکند، مقاومت بعدی پیش روی نمودار حوالی 1.7 دلار خواهد بود.

از طرف دیگر، اگر نمودار قیمت از سطوح کنونی یا سطح 23.6 درصدی فیبوناتچی به پایین برگردد و به زیر EMA20 دلار کشیده شود، میانگین متحرک ساده 50 کندله (0.58 دلار) و می‌تواند به عنوان حمایت عمل کند. بعد از آن سطوح 50 و 61.8 درصدی هم حمایت‌های معتبری خواهند بود.

تحلیل قیمت کرو، 5 ژانویه (16 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
قیمت بیت کوین از ۳۵,۰۰۰ دلار عبور کرد؛ رکورد تاریخی جدید قیمت بیت کوین از ۳۵,۰۰۰ دلار عبور کرد؛ رکورد تاریخی جدید