خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت کرو، 18 ژانویه (29 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت کرو، 18 ژانویه (29 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت کرو، 18 ژانویه (29 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

بعد از اینکه نمودار قیمت کرو در روز 11 ژانویه به زیر کانال صعودی خود کشیده شد، سرانجام قیمت در رو 14 ژانویه دوباره به این کانال وارد شد ولی اینبار نیروی محرکه افزایش یافت و در روز 15 ژانویه، سقف این کانال شکسته شد.

بعد از پولبک نمودار در روز 16 ژانویه، گاوها در سقف کانال دوباره شروع به خرید کردند و این باعث جهش دوباره قیمت به سمت سطح مقاومت 1.8 دلار شد.

میانگین متحرک‌های 20 و 50 کندله کاملا به سمت بالا متمایل شده اند و فاصله زیادی از هم گرفته اند و RSI هم در محدوده بیش خرید و سطح 76 درصدی قرار گرفته و این یعنی کنترل نمودار کاملا در دست گاوها ست.

اگر گاوها بتوانند قیمت را از 1.8 دلار رد شود، باز هم شاهد جهش قیمت جدیدی خواهیم بود که احتمالا تا سطح 2.2 دلار، ادامه خواهد یافت.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال کرو 18 ژانویه (29 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال کرو 18 ژانویه (29 دی) اختصاصی ارز سنتر

اما اگر گاوها نتوانند سطح 1.8 دلار را رد کنند و قیمت از سطوح کنونی به پایین برگردد، میانگین متحرک نمایی 20 کندله 1.3 دلار می‌تواند به عنوان یک سطح حمایت معتبر پیش روی نمودار قرار بگیرد. گاوها در این سطح شروع به خرید خواهند کرد و این می‌تواند حرکت صعودی جدیدی را شروع کند که بتواند دوباره تا 1.8 دلار ادامه یابد.

شکسته شدن سطح حمایت EMA20 دلار باعث کاهش‌های بیشتر تا سقف کانال صعودی خواهد شد. این سطح هم می‌تواند خریداران زیادی را جذب کند.

لازم به ذکر است که هر چه نمودار بین دو سطح 1.5 تا 1.8 دلار تثبیت کند، خروج صعودی یا نزولی بعدی، قدرت بیشتری خواهد گرفت.

تحلیل قیمت کرو، 18 ژانویه (29 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
رئیس دفتر رئیس‌جمهور: دولت با استخراج غیرقانونی برخورد خواهد کرد رئیس دفتر رئیس‌جمهور: دولت با استخراج غیرقانونی برخورد خواهد کرد