خانه اخبار ارزها ورود سامسونگ به دنیای رمزارزها

ورود سامسونگ به دنیای رمزارزها

ورود سامسونگ به دنیای رمزارزها
زمان مطالعه : 4 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

منابع داخلی در سامسونگ فاش كردند كه غول تكنولوژي كره اي در حال راه اندازي يك بلاك چين خصوصي-دولتي است كه مجهز به ارز ديجيتال منحصر به فرد خود بوده و مي تواند تسريع بخش فناوري هاي توزیع شده لجر(Ledger) باشد.

بازار رمزارز می‌تواند به عنوان توکن مبتنی بر طرح‌های برنامه نویسی سامسونگ به حساب آید

اکثر ارزهای دیجیتالی روز یکشنبه، در حالی که از ترس، تردید و عدم اطمینان نسبت به اتهامات بیت فینکس (Bitfinex) که گویا از ذخایر مشتریان جهت مخفی کردن 850 میلیون دلار گم شده استفاده کرده,حساب هایشان را بستند. بعد از گمانه زنی‌های زیاد مشخص می شود که ورود سامسونگ به بازار ارز دیجیتال حتمی خواهد بود واین غول تکنولوژی در حال راه اندازی اتریوم (Ethereum) بر مبنای بلاک چین است,این موضوع را منابع داخلی سامسونگ گزارش می دهند.

بازار بازیابی ارز دیجیتال

روز یکشنبه بازار سرمایه گذاری ارز دیجیتال از 168 میلیارد دلار به 173  میلیارد دلار افزایش پیدا کرد.در زمان محاسبه و ارزش گذاری ،کل ارزش بازار 172.6 میلیارد دلار بود.

روز یکشنبه بازار سرمایه گذاری ارز دیجیتال از 168 میلیارد دلار به 173  میلیارد دلار افزایش پیدا کرد.در زمان محاسبه و ارزش گذاری ،کل ارزش بازار 172.6 میلیارد دلار بود.

بجز لایت کوین (LTC) که افت کمی داشت، بقیه در روز یکشنبه سوددهی داشتند.بیت کوین (BTC) بزرگترین و تاثیر گذار ترین ارز دیجیتال,از 1.2 درصد تا 5.312.93 دلار سوددهی داشت.اتریوم (ETH) از 2 درصد تا 159.20 دلار بالا رفت و XRP از 1.1 درصد تا 0.2990 دلار پایین آمد. 

بیشتر بخوانید: فرار از تحریم های آمریکا با استفاده از ارزدیجیتال

صلیب طلايي بيت كوين (BTC)

هفته ی پیش بيت كوين (BTC) از لحاظ فنی پيشرفت بزرگي داشت زیرا از ميانگين حرکتی 50 روزه به ميانگين حرکتی 200 روزه رسید.اين میانگین كه می شود از آن بعنوان جهش طلايي بيت كوين (BTC) نام برد، اشاره به این دارد كه اشکالات فني همچنان پابرجاست. در حال حاضر بازار صعودی با بازگشت 5600 دلار در سال مواجه است، بالاتر از آن سطح، 6000 دلار است که هدف بعدي آن می باشد.

هفته ی پیش بيت كوين (BTC) از لحاظ فنی پيشرفت بزرگي داشت زیرا از ميانگين حرکتی 50 روزه به ميانگين حرکتی 200 روزه رسید.اين میانگین كه می شود از آن بعنوان جهش طلايي بيت كوين (BTC) نام برد، اشاره به این دارد كه اشکالات فني همچنان پابرجاست.

قيمت بيت كوين (BTC) از آغاز ماه آوريل بيش از يك چهارم افزايش داشته است و اکنون در مسير سه ماه اول خود يعني جهش بزرگ  در بازار صعودی قرار دارد. بيت كوين از ابتدای سال تاکنون بیش از 42 درصد سوددهی داشته است.

نرخ تسلط بيت كوين (BTC) يا مقدار بازار ارز ديجيتال كه در بيت كوين (BTC) نگهداری مي شود افزايش چشمگيري در هفته هاي اخير داشته.در آخرين بررسي انجام شده، بیت کوین به رکورد 93.9 میلیارد دلار رسید که معادل با 54.4 درصد كل بازار است. نرخ تسلط بيت كوين (BTC)  در ماه مارس به طور خلاصه حدود 50 درصد نزول داشت اما از آن موقع تا كنون سیر صعودی داشته است.

جهش چشمگیر ارز ديجيتال سامسونگ

منابع داخلی در سامسونگ فاش كردند كه غول تكنولوژي كره اي در حال راه اندازي يك بلاك چين خصوصي-دولتي است كه  مجهز به ارز ديجيتال منحصر به فرد خود بوده و مي تواند تسريع بخش فناوري هاي توزیع شده لجر(Ledger) باشد. 

منابع داخلی در سامسونگ فاش كردند كه غول تكنولوژي كره اي در حال راه اندازي يك بلاك چين خصوصي-دولتي است كه  مجهز به ارز ديجيتال منحصر به فرد خود بوده و مي تواند تسريع بخش فناوري هاي توزیع شده لجر(Ledger) باشد. 

طبق گزارش اين منابع آگاه، مراحل آماده سازی ارز سامسونگ, هم اكنون در مسیر پیشرفت قرار دارد اما زمان بندی و شیوه مدیریت محصول جديد هنوز مورد تایید نیست. منابع آگاه تاكيد كردند، اين محصول با پلتفرم اتریوم (ETH) راه اندازي خواهد شد.

سامسونگ چندين ضرب الاجل در حوزه بلاك چين زده است. تلفن هاي هوشمند جديد اين كمپاني S10 ويژگي كيف پول هاي ارز ديجيتال را دارند كه از اتریوم (ETH) و صدها ERC-20 پشتيباني مي كند. طبق گزارش مجله كسب و كار چاپ فرانسه (capital)، سامسونگ نزديك به 3 ميليون دلار در لجر(Ledger)،يكي از معروفترين كيف پول هاي سخت افزار كه مربوط به  ارز ديجيتال است، سرمايه گذاري كرده است.

بیشتر بخوانید: فراخوان شرکت پرداخت مالی اسکوئر

مديرعامل شركت Mortiz von Widekind با اشاره به شايعات مختلف مبني بر ورود سامسونگ به حوزه‌ی ارز ديجيتال، در همايش بزرگ بلاك چين در لندن در حضور رسانه هاي ارز ديجيتال گفت: سامسونگ يك تشكيلات بزرگ است كه همه در آن با بلاك چين سر و كار دارند. اظهارات او بيانگر اين است كه به كارگيري  بلاك چين یک تلاش سازمانی است و به يك واحد خاص محدود نمی‌شود.

سامسونگ يكي از چندين شركت بزرگ تكنولوژي است كه به سمت بلاك چين حرکت می کند. همانطور كه Hacked اوايل هفته گزارش داد: IBM بلاك چين در حال همكاري  با شركت خودروسازي فولكس واگن است تا استراتژي مورد استفاده اوليه در سراسر بلاك چين را هدف گذاري كند .واحد IBM بلاك چين داراي بيش از 1500 صنعت و كارشناس فني است.

ورود سامسونگ به دنیای رمزارزها

1
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
آیا داعش به ارزش 300 میلیون دلار بیت کوین دارد؟! آیا داعش به ارزش 300 میلیون دلار بیت کوین دارد؟!