خانه اخبار اخبار جهان کانال ارزهای دیجیتال، توسط یوتیوب به اتهام فعالیت های غیر قانونی ممنوع شد!

کانال ارزهای دیجیتال، توسط یوتیوب به اتهام فعالیت های غیر قانونی ممنوع شد!

کانال ارزهای دیجیتال، توسط یوتیوب به اتهام فعالیت های غیر قانونی ممنوع شد!

زمان مطالعه : 

1 دقیقه

کانال (Altcoin Daily) که توسط برادران آرنولد مدیریت می‌شد، پس از یک ممنوعیت دو روزه مجددا فعال شد. به نظر می‌رسد کانال ارز دیجیتال دیگری نیز قوانین یوتیوب را رعایت نکرده است.

کانال (Altcoin Daily) که توسط برادران آرنولد مدیریت می‌شد، پس از یک ممنوعیت دو روزه مجددا فعال شد. به نظر می‌رسد کانال ارز دیجیتال دیگری نیز قوانین یوتیوب را رعایت نکرده است. با توجه به توئیتی که در تاریخ 31 جولای در کانال آلت‌کوین دیلی منتشر شد، یوتیوب، این کانال و 214000 کاربر آن را به علت تشویق آنها به انجام فعالیت های غیر‌قانونی، از ادامه فعالیت منع کرد.  

بیشتر بخوانید: خواب زمستانی آلت کوین related_content

برادران آرنولد طی یک توئیت معترضانه اظهار داشتند که هیچ خبری مبنی بر نشر اطلاعات غیر‌قانونی را در کانال خود قرار نداده اند. سپس از 27700 کاربران خود درخواست کردند که با هشتگ FreeAltcoinDaily# از یوتیوب بخواهند که این کانال را بازگرداند. این کانال بعد از گذشت دو روز در تاریخ 3 آگوست، توانست به فعالیت خود ادامه دهد.

یوتیوب طی اقدامات سختگیرانه ای تمامی ویدیو های مرتبط با ارز دیجیتال را حذف می کرد. بنابراین ویدیو های آن ها با ده ها هزار کاربر حذف می‌شد. یوتیوب دلیل این مشکل را به خطای سیستمی ارجاع می‌داد.

همچنین در ماه ژوئن یک وبسایت معروف به نام Bitcoin.com با 40000 کاربر، توسط یوتیوب از دسترس خارج شد و مانند کانال آلت‌کوین دیلی پس از دو روز فعال شد.  این مسئله برای چندین سایت دیگر مانند Tone Vays and BTC Sessions افتاد که اکثرا پس از 24 ساعت مجددا فعال شدند.   

مشابه همین اتفاق عجیب برای سایت مطرح کوین‌تلگراف نیز افتاد. این سایت در ماه می از دسترس خارج و مجددا بازگشت. 

کانال ارزهای دیجیتال، توسط یوتیوب به اتهام فعالیت های غیر قانونی ممنوع شد!

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید.

ثبت نظر

نظر شما