خانه اخبار ارزها همکاری Crypto.com و Booking.com جهت ارائه تخفیفات گردشگری

همکاری Crypto.com و Booking.com جهت ارائه تخفیفات گردشگری

همکاری Crypto.com و Booking.com جهت ارائه تخفیفات گردشگری
زمان مطالعه : 1 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

صرافی رمزنگاری Crypto.com با وب سایت رزرو خدمات مسافرتی Booking.com به منظور ارائه تخفیف های منحصر به فرد، همکاری می نماید.

کاربران اپلیکیشن Crypto.com از تخفیف 25 درصدی در کلیه رزروهای محل اقامت از طریق این برنامه، بهره‌مند خواهند شد. بر اساس وب سایت Booking.com، کاربران Crypto.com از تخفیف انحصاری در بیش از 400,000 ملک و 28 میلیون لیست محل اقامت، استفاده خواهند کرد.

یک امتیاز اضافی برای کاربران ویزا کارت Crypto.com در نظر گرفته شده است. میزان 8 درصد بازپرداخت تمام هزینه ها در طول سفر به همراه مشوق های دیگر از جمله دسترسی رایگان و نامحدود به سالن فرودگاه LoungeKey، برداشت و انجام تراکنش بدون کارمزد از طریق خودپردازها در سراسر جهان، به کابران، ارائه می گردد.

کریس مارس زلاک (Kris Marszelek)، مدیرعامل و بنیان گذار صرافی Crypto.com بیان داشت:”در سال 2020، برنامه ویزا کارت Crypto.com ما به عنوان گسترده ترین کارت، در نوع خود، شناخته شد و ما می دانیم که سفر یک امر بسیار مورد توجه است. تعداد کاربران ما نیز در سال 2020 افزایش یافت و ما اکنون به بیش از 5 میلیون کاربر، در سراسر جهان خدمات ارائه می دهیم که مشتاق سفر مجدد در سال 2021 هستند. از همکاری خود با Booking.com، خرسندیم و این همکاری، اولین موردی است که در میان تعداد بی شماری از فعالیت های امسال، اعلام گردیده است.”

هدف مشخص Crypto.com این است که کنترل پول و حفظ حریم شخصی را برای همه کاربران فراهم کند. این امر از طریق به کارگیری رمزارزها با استفاده از برنامه های تشویقی مختلف، صورت می پذیرد.

با ورود رمزارزها در کاربردهای واقعی مانند رزرو برای اهداف سفر، شانس پذیرش جریان اصلی بسیار افزایش می یابد. مشارکت با Booking.com برای ایجاد تخفیف بسیار زیاد برای کاربران، نیز انگیزه عمده ای است که می تواند استفاده از رمزارز را برای بهره مندی از این مزایا، ترغیب نماید.

تعداد 5 میلیون کاربر، به این تخفیفات دسترسی خواهند داشت که می تواند فعالیت های رزرو آنها را به میزان قابل توجهی تحت تأثیر قرار دهد، چرا که اکثر مسافران، در هنگام رزرو برای سفرهای خود، در مورد قیمت ها، آگاهی بیشتری دارند و این تخفیفات اگر مربوط به رمزارز باشد، احتمالاً باعث افزایش پذیرش، خواهد شد.

همکاری Crypto.com و Booking.com جهت ارائه تخفیفات گردشگری

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
رویکرد های Peter Diamandis برای بیت کوین رویکرد های Peter Diamandis برای بیت کوین