خانه اخبار ارزها نهنگ ها در هفته گذشته چه آلتکوین هایی را بیشتر انباشت کرده اند؟

نهنگ ها در هفته گذشته چه آلتکوین هایی را بیشتر انباشت کرده اند؟

نهنگ ها در هفته گذشته چه آلتکوین هایی را بیشتر انباشت کرده اند؟
زمان مطالعه : 1 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

شرکت تحلیل داده سانتیمنت به تازگی مشخص کرده است که نهنگ های ارزهای رمزنگاری در طول هفته گذشته مشغول انباشت کدام آلتکوین ها بوده اند.

در گزارش جدیدی که این پلتفرم از شرایط بازار منتشر نموده است، از روز سوم مارس (13 اسفند)، تعداد نهنگ هایی که بیش از 100 توکن یرن فایننس (YFI) در اختیار دارند از 64 نهنگ هفته قبل به 68 مورد رسیده است.

به گزارش سانتیمنت، توکن گیمینگ انجین (ENJ) نیز این هفته مورد علاقه نهنگ ها قرار گرفته است به طوریکه 91 نهنگ بیش از  1 میلیون توکن ENJ در اختیار دارند که در مقایسه با 84 نهنگ هفته قبل افزایش قابل توجهی را نشان می دهد.

علاوه بر این، توکن بومی Crypto.com با نام اختصاری CRO نیز دیگر توکنی است که طی یک هفته گذشته بیش از همیشه مورد توجه نهنگ ها قرار داشته است. به گزارش سانتیمنت، در تاریخ 3 مارس (13 اسفند)، 2591 حساب بیش از 10000 توکن CRO را در خود جای داده بودند که  2.78٪ افزایش در یک هفته را نشان می دهد.

علاوه بر موارد مذکور، سه آلتکوین دیگری که نهنگ ها به انباشت آن علاقه نشان داده اند راه حل های مقیاس بندی لایه 2 Polygon (MATIC) ، پلتفرم واقعیت مجازی Decentraland (MANA) و راه حل مقیاس بندی برون زنجیره ای Raiden (RDN) هستند.

سانتیمنت اخیراً گزارش کرده است که اگرچه ممکن است جمعیت نهنگ های MATIC در حال کاهش باشد، این راهکار مقیاس بندی در کنار توکن هایی همچون ENJ ، Theta Fuel (TFUEL) و XinFin (XDC) در حال حاضر از اکثر آلتکوین های موجود در بازار به ویژه BTC عملکرد بهتری نشان داده اند.

نهنگ ها در هفته گذشته چه آلتکوین هایی را بیشتر انباشت کرده اند؟

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
مدیرعامل ریپل: اگر در پرونده حقوقی بازنده شویم، از آمریکا خارج خواهیم شد مدیرعامل ریپل: اگر در پرونده حقوقی بازنده شویم، از آمریکا خارج خواهیم شد