خانه اخبار اخبار بلاک چین فروش اثر هنری "نمی توانم نفس بکشم" با استفاده از رمز ارز اتریوم!

فروش اثر هنری "نمی توانم نفس بکشم" با استفاده از رمز ارز اتریوم!

فروش اثر هنری "نمی توانم نفس بکشم" با استفاده از رمز ارز اتریوم!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
سنا نجفیان سنا نجفیان

هنرمند حوزه طراحی های دیجیتالی اثر خود را بر بستر بلاک چین طراحی کرد و به فروش رساند. اوسیناچی هنرمند و کارآموز حوزه دیجیتال و رمز ارزها آخرین طراحی خود با نام" نمی توانم نفس بکشم" را که با موضوع  تبعیض نژادی و خشونت علیه سیاه پوستان بود را روز گذشته به ارزش 1703 دلار، معادل 7 ETH اتر به فروش رساند.

اثر به فروش رفته از اوسیناچی نشان دهنده خشونت آشکار در یک شهر آمریکایی با نام مدیا پلیس، نسبت به قتل بی رحمانه یک سیاه پوست آمریکایی است که در کمتر از شش ساعت در حراجی فروخته شد.

به گفته این هنرمند، درآمد حاصل از فروش به نفع حمایت از این کمپین هزینه خواهد شد. اوسینا چی اولین هنرمند نیجریه ای بود که در سال ۲۰۱۸ در نمایشگاه اتریال اجلاس نیویورک آثار هنری اش را به نمایش گذاشت. او همچنین در بخش جایزه استودیو Bridgeman 2019 در لیست کوتاه قرار گرفت. 

بیشتر بخوانید: بلاکچین و ایفای نقش آن در پلتفرم های VR

هنر رمزنگاری را می توان به همان اندازه که بازار ارزهای دیجیتال و رمز ارزها ارزشمند هستند قابل سرمایه گذاری دانست و پتانسیل رشد در این حوزه آینده خوبی را به همراه دارد.

بازار فروش در بستر بلاک چین برای این اینگونه آثار

تمامی این آثار توسط افراد مورد تایید شبکه طراحی و خلق شده اند. و تایید منشاء و ردیابی کل تاریخچه آن اثر، توسط بلاک چین اتریوم پشتیبانی می شوند. هر اثر با توکن قابل معامله و سرمایه گذاری ERC-721 معادل سازی می شود که جنبه مالی قابل توجیحی هم دارد.

هر هنرمند این اختیار را داراست که اثر خود را مستقیما با قیمت مشخصی به فروش بگذارد یا در قالب حراجی به مزایده گذاشته شود.

 

فروش اثر هنری "نمی توانم نفس بکشم" با استفاده از رمز ارز اتریوم!

2
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
اتحاد شرکت‌های مطرح دنیا برای تنظیم استانداردهای جهانی توکنیزاسیون اتحاد شرکت‌های مطرح دنیا برای تنظیم استانداردهای جهانی توکنیزاسیون