خانه اخبار اخبار جهان بنیانگذار (Reddit) : فرارسیدن بهار ارزهای دیجیتال!

بنیانگذار (Reddit) : فرارسیدن بهار ارزهای دیجیتال!

بنیانگذار (Reddit) : فرارسیدن بهار ارزهای دیجیتال!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
سنا نجفیان سنا نجفیان

بنیانگذار Reddit معتقد است که بازار ارزهای دیجیتال وارد بهار شکوفایی خود شده اند ، و این مسئله نشانگر توسعه قوی این صنعت در جو حاکم بر بازار است.

 الکسیس اوهانیان ، بنیانگذار Reddit ، اکوسیستم ارزهای مجازی را در دوران "بهار کریپتو" توصیف کرده است. با تاکید بر این مسئله که توسعه برنامه های کاربردی و مفهومی بر بستر بلاک چین قدرت بیشتری پیدا کرده اند.

الکسیس اوهانیان روز گذشته در مصاحبه ای که با بخش اقتصادی وبسایت یاهو داشت به این نکات اشاره کرد که : 

ما بطور واقعی یک عصر شکوفایی و رونق در بهار ارزهای دیجیتال را از نظر سطح کیفی مهندسین حرفه ای و متخصص، توسعه دهندگان نرم افزارها و پلتفرم های رایج در بازار، طراحان و تولید کننده های مجرب و با دید وسیع در بستر بلاک چین شاهد هستیم. همچنین اضافه کرد استعداد های بسیار خوش آتیه و با نبوغ بالا در این مسیر قرار گرفته اند تا چشم انداز هر چه بهتری را برای آیندگان ترسیم کنند.

ارزهای دیجیتال آمده اند تا ماندگار شوند!

خالق Reddit به این موضوع نیز اشاره کرد که بخشی از دارایی وثروت خود را در غالب ارزهای دیجیتال نگهداری می کنم و به سرمایه گذاری خود در این زمینه ادامه خواهم داد. برای اینکه به دورنمای این بازار امید بالایی دارم. او همچنین اینگونه در مورد دارایی های دیجیتال توضیح داد که : 

این مسئله بسیار هیجان انگیز و قابل تاملی است که سرمایه گذاران بزرگ وال استریت نسبت به ورود در بازار ارزهای دیجیتال بسیار خوش بین تر ازقبل هستند و مشغول معامله در این بازار شده اند که خود اثباتی بر ماندگاری و آینده درخشان ارزهای دیجیتال است.الکسیس اوهانیان

شبکه اجتماعی  Reddit آماده فعالیت و برقراری سیستم پاداش دهی در بلاک چین اتریوم است

اوایل این ماه شبکه Reddit سیستم پاداش دهی به مجموعه کاربران خود را در بسیتر بلاک چین اتریوم راه اندازی کرد و از برنامه های آینده خود برای تلفیق با شبکه مرکزی اتریوم و بلاک چین آن  تا پایان امسال خبر داد. این مسئله برای این شبکه و ادامه فعالیت آن در پلتفرم بلاک چین بسیار امیدوار کننده و هیجان انگیز است.

بنیانگذار (Reddit) : فرارسیدن بهار ارزهای دیجیتال!

2
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
اتحاد شرکت‌های مطرح دنیا برای تنظیم استانداردهای جهانی توکنیزاسیون اتحاد شرکت‌های مطرح دنیا برای تنظیم استانداردهای جهانی توکنیزاسیون