خانه آموزش ارزهای دیجیتال بانک مرکزی آمریکا، بیش از 20000 ارز مختلف را در بر می گیرد

بانک مرکزی آمریکا، بیش از 20000 ارز مختلف را در بر می گیرد

بانک مرکزی آمریکا، بیش از 20000 ارز مختلف را در بر می گیرد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

چاپ بی‌رویه دلار همچنان ادامه دارد. مسئله مهم و البته حیرت‌انگیز این است که بانک مرکزی آمریکا تنها در طی یک سال توانسته تعداد قابل توجهی از ارز‌های مختلف را پوشش دهد.

 

blockquote

طبق اطلاعاتی که بلومبرگ منتشر کرده، بانک فدرال در حال حاضر مجموعاً 22،913 ارز مختلف را در اختیار دارد.وبلاگ مالی Zero Hedge

blockquote

با شیوع بیماری کرونا و همه‌گیری آن، دولت آمریکا همه اماکن عمومی و تجاری را تعطیل کرد و از مردم خود خواست تا برای امنیت بیشتر و همچنین پشت سر گذاشتن این بیماری، در خانه بمانند. بسته‌های معیشتی که توسط دولت به دست مردم می‌رسید، عواقب و خسارات جبران ناپذیری برای اقتصاد این کشور به همراه داشت. چاپ بی‌رویه پول، یکی از اقدامات نا‌معقول دولت آمریکا برای مقابله با این بیماری بود که چندان موفقیت آمیز پیش نرفت.

بیشتر بخوانید: اختصاص بسته معیشتی فدرال، علت افزایش قیمت بازار سهام related_content

بانک مرکزی آمریکا نیز برای جبران این خسارات، اقدام به خرید اوراق قرضه شرکتی کرد. اساساً، این بانک در ازای دریافت اوراق بهادار، وام نقدی داده است.

بسیاری از تحلیلگران براین باورند که چاپ بی‌رویه پول باعث کاهش ارزش دلار خواهد شد. تایلر وینکلوس، بنیانگذار صرافی آنلاین Gemini، اعلام کرد که رفته‌رفته ارزش بیت‌کوین افزایش و نمودار آن صعودی خواهد بود. 

بانک مرکزی آمریکا، بیش از 20000 ارز مختلف را در بر می گیرد

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بیش از ۵۰۰ میلیون دلار بیت‌کوین به اتریوم انتقال یافت بیش از ۵۰۰ میلیون دلار بیت‌کوین به اتریوم انتقال یافت