خانه اخبار ارزها سه صرافی بزرگ همزمان دوج کوین را لیست کرده اند!

سه صرافی بزرگ همزمان دوج کوین را لیست کرده اند!

سه صرافی بزرگ همزمان دوج کوین را لیست کرده اند!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

رمزارز دوج کوین (Shibu inu) روز چهارشنبه در بازار مبادلات فیوچرز و اسپات صرافی FTX، در صرافی Huobi Futures (margin swaps) و در صرافی WazirX در بازار معاملات اسپات لیست شده است. هنوز دلیل پشتیبانی ناگهانی این سه صرافی از رمزارز دوج کوین مشخص نیست چون توسعه دهندگان این رمزارز در این مورد بیانیه ای صادر نکرده اند.

عده ای حدس می زنند تلاش این سه صرافی برای لیست گذاری همزمان دوج کوین به دلیل صعود و سقوط اخیر بیت کوین است و این سه صرافی به دنبال یک رمزارز جدید برای سرمایه گذاری هستند. این احتمال نیز وجود دارد که توئیت های اخیر ایلان ماسک درباره دوج کوین، صرافی ها را به لیست گذاری این رمزارز تشویق کرده است.

همچنین می توان حدس زد که این سه صرافی به دلیل رقابت با یکدیگر اقدام به لیست گذاری دوج کوین کرده اند. در واقع، یک لیست گذاری مشابه در ماه ژوئیه 2020(تیر/ مرداد) اتفاق افتاد؛ صرافی بایننس معاملات فیوچرز دوج کوین را راه اندازی کرد و در این میان صرافی اوکی ایکس (OKEx) و بیت فینکس (Bitfinex) نیز معاملات اسپات دوج کوین را به فاصله یک روز راه اندازی کردند.

تاثیر کم بر روی بازار

لیست گذاری دیروز تاثیر اندکی بر روی بازار دوج کوین گذاشت و این رمزارز تنها 2.9 درصد رشد را در 24 ساعت تجربه کرد. با این حال، این خبر مورد مناسبی برای بررسی گرایش همسان صرافی ها می باشد. در زمان نوشتن این مطلب، دوج کوین با ارزش بازار این رمزارز 1.1 میلیارد دلار در جایگاه 38 بازار قرار دارد و قیمت آن زیر 0.01 دلار است.

سه صرافی بزرگ همزمان دوج کوین را لیست کرده اند!

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
قیمت بیت کوین به بالای ۳۷,۰۰۰ دلار بازگشت قیمت بیت کوین به بالای ۳۷,۰۰۰ دلار بازگشت